«Загадка «Блакитного потяга»» Аґата Крісті

«Загадка «Блакитного потяга»» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
586 переглядів
586 переглядів

Про книгу «Загадка «Блакитного потяга»» Аґати Крісті

Книга «Загадка «Блакитного потяга»» входить до серії творів про Еркюля Пуаро під номером 31. У цьому детективі тема загадкового вбивства в потязі переплітається зі зникненням дорогих коштовностей, які належали ще Катерині Другій.

Даний твір являє собою черговий блискучий приклад таланту письменниці, яка вражає своєю фантазією, умінням вибудовувати та закручувати сюжет, наповнюючи його деталями, які насичують основний стрижень детективної історії. Її неможливо розгадати раніше, ніж автор сам називає ім’я вбивці.

Детектив починається з опису придбання неймовірної краси прикрас, які потім виявляються подарованими дочці мільйонера. Вона вирішує взяти їх з собою в мандрівку потягом, але її вбивають у власному купе, до того ж спотворюючи їй обличчя. Еркюль Пуаро впевнений, що зроблено це не просто так.

Якщо ви бажаєте разом з головним героєм йти по слідах вбивці та спробувати розкрити це загадкове вбивство, тоді вам варто почати читати онлайн книгу «Загадка «Блакитного потяга»»Аґати Крісті українською мовою. Тим паче, розслідування цієї моторошної історії відбуваються на тлі чудових середземноморських пейзажів, якими ви можете з задоволенням насолодитись.

Скачати книгу «Загадка «Блакитного потяга»» Аґати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Загадка «Блакитного потяга»» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадка «Блакитного потяга»» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *