«Загадка опівнічного павича» Кетрін Вудфайн

«Загадка опівнічного павича» Кетрін Вудфайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
127 переглядів
127 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Загадка опівнічного павича» Кетрін Вудфайн (анотація)

Юна Софі покинула роботу продавчині у відділі капелюшків й очолила новостворене детективне бюро «Тейлор і Роуз». Роботи молодим детективам не бракує! Тимчасом усі очікують на святкування Нового, 1910 року, і в «Сінклері», звісно ж, знову планують вразити Лондон небаченими розвагами та розкішшю. Там відбудеться неймовірний, розкішний бал «Опівнічного павича»! Софі та друзі теж планують новорічні розваги та поїздку до Фіцджеральдів, куди їх гостинно запросила молода художниця Лео. Утім, Софі таким чином хоче поєднати гостювання в її маєтку з відвідинами колишнього друга свого батька, полковника Фейрлея. Можливо, той відкриє дівчині таємницю загибелі папá? Проте на Софі чекає невдача: Фейрлей за дивних обставин загинув приблизно тоді, коли й батько Софі. Хто стоїть за його смертю? Пошуки вбивці знову зіштовхують Софі та її друзів із «Братством Дракона» і Бароном, який цього разу планує вбивство короля, хаос у Лондоні та… початок світової війни, а для втілення свого ницого плану обрав бал в універмазі «Сінклер».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Загадка опівнічного павича» Кетрін Вудфайн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадка опівнічного павича» Кетрін Вудфайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *