«Загадковий нічний інцидент із собакою» Марк Геддон

«Загадковий нічний інцидент із собакою» Марк Геддон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2753 переглядів
2753 переглядів

Про книгу «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона

Книга «Загадковий нічний інцидент із собакою» – пронизлива драматична історія з детективним відлунням про нелегке життя Кристофера Буна – п’ятнадцятирічного хлопця-аутиста. На прикладі цього образу Марк Геддон розкриває тонкі грані життя дітей і підлітків з особливими потребами – тих, хто не вписується у картину звичайного оточення і зовсім не вміє взаємодіяти з ним. Проводячи власне детективне розслідування, головний герой змушений буде злитися зі строкатим оточенням, переступивши через свої страхи та змінивши себе докорінним чином.

Вночі Кристофер випадково натикається на мертвого собаку своїх сусідів – хтось учинив особливо жорстоке вбивство. Відлюдний хлопець вважається першим підозрюваним. Він розпочинає власне розслідування цього загадкового злочину, хоча батьки забороняють йому втручатися в цю справу. Маючи аналітичні здібності та математичний склад мислення, Кристофер проводить неабияку розумову роботу, вважаючи себе детективом з улюблених творів про Шерлока Холмса.

Роман «Загадковий нічний інцидент із собакою» дозволяє зазирнути в душу дитини, хворої на аутизм, побачити її особливі потреби та незвичайні звички, що здаються, на перший погляд, примхами та проявом егоцентризму. Поряд з особистою кризою та світоглядом головного героя письменник розкриває особливості сімейних стосунків та вплив клімату родини на взаємини дітей і батьків.

Вбивство сусідського пса – лише привід зазирнути в життя Кристофера. І хоч детективна лінія книги прописана інтригуюче й динамічно, найбільше вражають внутрішні та зовнішні перепони, на які постійно наштовхується нещасний хлопець. Розповідь ведеться від особи головного героя, що дозволяє читачеві побачити світ та його безглуздість очима Кристофера. Чи витримає Кристофер тиск оточення? Чи витримають оточуючі важкий характер і ненависть до всього соціуму підлітка-аутиста?

Скачати «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона ви можете на цьому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо наступні формати електронних книг для скачування: fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей драматичний та хвилюючий твір в нашій електронній бібліотеці.

Цитати з книги «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона

А еще в Библии сказано: «Не убий», но ведь были же крестоносцы, и две мировые войны, и война в заливе, и везде действовали христиане, которые убивали людей.

Мать говорила, что Кристофер – чудесное имя, потому что оно обозначает историю о том, как быть добрым и помогать другим. Но я не хочу, чтобы мое имя обозначало историю о том, как быть добрым и помогать другим. Я хочу, чтобы мое имя обозначало меня.

Простые числа – это то, что остается, когда вы убираете все классификации и шаблоны. Я думаю, что простые числа похожи на жизнь. Они очень логичные, но вы никогда не сможете выработать для них правила, даже если будете постоянно думать только об этом.

Я люблю собак. Всегда можно понять, о чем собака думает. У нее есть четыре настроения: счастливое, грустное, сердитое и сосредоточенное. И еще собаки преданные и никогда не лгут, потому что они не умеют говорить.

Завантажити безкоштовно книгу «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *