«Загадки» Леонід Глібов

«Загадки» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3328 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Загадки» Леоніда Глібова (анотація)

Книга «Загадки» Леоніда Глібова є збірником байок та віршів, що писав автор для юних читачів. На творах цього письменника виросло не одне покоління українців, адже всі вони сповнені моралі, що дозволяє дітям зрозуміти де добро, а де зло. Важливо, щоб такі історії не були занадто складними чи філософськими, щоб маленький читач сам зміг зрозуміти суть та мораль, яку туди заклав автор. І Глібов чудово справляється з цією задачею, адже він володів неперевершеним талантом в написанні байок.

Під обкладинкою цієї книги читач зможе знайти чудовий збірник загадок. Вони покликані навчити кмітливості та пильності, а також критичному мисленню. Однією з найвідоміших загадок письменника є «Химерний маленький», де автор описує звичайний вареник, але те, як весело та талановито він це робить, заслуговує пошани. До речі, читати онлайн книгу «Загадки» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Останні роки творчості письменник цілком і повністю присвятив дітям. Це чудово видно саме в цій книзі, де він говорить з тим, хто взяв цю книгу до рук, про працьовитість, правду та обман, а добро і зло зустрічається майже повсемісно в його творі. Загадки привчають дітей до кмітливості та фантазії, адже без них її неможливо розгадати.

Скачати книгу «Загадки» Леоніда Глібова можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Загадки» Леоніда Глібова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Загадки» Леоніда Глібова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадки» Леоніда Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *