«Заговорено на любов» Катерина Бабкіна

«Заговорено на любов» Катерина Бабкіна

  • Назва: Заговорено на любов
  • Письменник: Катерина Бабкіна
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Поезія
  • ISBN: 978-617-12-3454-3, 978-617-12-3191-7, 978-617-12-3453-6-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1349 переглядів
1349 переглядів

Про книгу «Заговорено на любов» Катерини Бабкіної

Катерина Бабкіна – талановита українська письменниця та поетеса. Її збірка віршів «Заговорено на любов» – це острівець романтики та відвертих емоцій посеред буремного життя. На сторінках книги на вас чекають блискучі образи та метафори, влучні афоризми та гірка правда про наші поранені душі, загублені у вирі нескінченного хаотичного руху.

Що таке кохання? Це питання бентежить багатьох письменників і поетів, та мало хто може відповісти на нього так, щоб це було переконливо та пронизливо до самісіньких глибин серця. Поезія Катерини Бабкіної володіє справжньою магією – її рядки оживляють перед очима читача картини та спогади, змушують переосмислити своє життя та викликають на відвертий діалог з авторкою та самим собою.

Читаючи книгу «Заговорено на любов», здається, що тебе гойдають тендітні й прозорі хвилі поетичної краси. Природа, чудово змальована у віршах збірки, ніби уособлює людські емоції, ладні вирватися з серця та огорнути всю землю. Біль, смуток, туга за втраченим щастям, надія, страх та інші відчуття, об’єднавшись у строкатий життєвий візерунок, керують поетичними рядками. Вони їх об’єднують у несподівані сполучення, порушуючи звичайний віршовий розмір та наголошуючи на найважливіших моментах. Читач бачить перед собою не лише поезію, а й неспокійне, суперечливе та хаотичне життя, представлене у літературному форматі.

Серед поезії Бабкіної простежується і притаманна їй тонка іронія, а також фантастичні мандрівки поза просторовими й часовими межами. У цій книзі кожен знайде безліч тільки йому зрозумілих драматичних сцен, що допоможуть краще пізнати своє внутрішнє «Я» та знайти вихід з лабіринтів своєї змученої душі.

Якщо ви хочете читати онлайн цю душевну поетичну збірку, радимо звернутися до матеріалів нашої електронної бібліотеки, що надаються безкоштовно та без реєстрації. Щоб ви мали можливість скачати «Заговорено на любов» Катерини Бабкіної, ми розмістили на сайті електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Заговорено на любов» Катерини Бабкіної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заговорено на любов» Катерини Бабкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *