«Захар Беркут» Іван Франко

«Захар Беркут» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3229 переглядів
3229 переглядів

Про книгу «Захар Беркут» Івана Франко

У 2019 році вийде на екрани екранізація цієї книжки. Трейлер до фільму “Захар Беркут” ви можете переглянути нижче:

Класичні твори відрізняються своєю разючою актуальністю в усі епохи, відкриваючи завісу найбільш болючих проблем особистого та суспільного характеру. Такою ж працею є книга «Захар Беркут» – драматична історія захисту рідної української землі від татаро-монгольських завойовників XIII століття. Читаючи її рядки, постійно зіставляєш сюжетні події з політичною ситуацією, в якій багатостраждальна Україна знаходиться зараз.

В невеличке карпатське село Тухля прибуває надмінний боярин Тугар Вовк та заявляє, що він буде тут хазяїном за розпорядженням князя Данила. Селяни, які завжди жили у дружбі та рівноправ’ї, вражені таким нахабством та вирішують відстоювати свою волю. Згодом виявляється, що Тугар Вовк має секретні зв’язки з монголами. Щоб помститися селянам за їхню норовистість, боярин проводить завойовників до села секретними шляхами.

Іван Якович Франко яскраво та зворушливо змальовує відчайдушність, патріотизм та відвагу українців у боротьбі з ворогами. Центральним персонажем книги при цьому є Захар Беркут – старійшина та найвпливовіша людина села, до думок якого прислухаються всі односельчани. Цей вибілений часом старий уособлює мудрість і мужність, честь і порядність, справедливість і демократичність. Він готовий навіть віддати життя рідної людини за те, щоб навколо запанував мир та спокій.

Нашому сучасному суспільстві не вистачає такого справедливого та мудрого наставника. Проте письменник з романом «Захар Беркут» подарував читачам надію – він вірить, що рано чи пізно Україна засяє всіма барвами спокійного, злагодженого, чесного та щасливого життя.

Пройшло безліч століть, а картина майже не змінилася – боротьба селян з боярами до болю нагадує протистояння простих українців з сучасними чиновниками. Проте не можеш не вірити великому Каменяру – він знав та розумів набагато більше, ніж ми з вами…

Тим, хто хоче впритул наблизитись до величної української класики, пропонуємо скачати роман «Захар Беркут» Івана Яковича Франка на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цю книгу також можна читати онлайн у нашій бібліотеці.

Скачати безкоштово книгу «Захар Беркут» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Захар Беркут» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *