«Захребетник» Генрі Лайон Олді

«Захребетник» Генрі Лайон Олді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3901 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Захребетник» Генрі Лайона Олді (анотація)

Здавалося б, що спільного між молодим віконтом, украй розчарованим в ідеалах, та добряче пошарпаним вампіром, котрий страждає від кошмарів?

Відповідь “нічого” – цілковито неправильна. Насправді ж спільного ой як багато! Обох їх очікує зіткнення з химерними істотами і боротьба, боротьба не на життя, а на смерть. Обом доведеться згадати про доблесть та закликати на допомогу всю свою волю до життя. А згодом – кардинально переглянути цінності – якщо, звісно, вдасться вижити…

Дворянин та кровопивця не зустрінуться ніколи – вони мешкають на сторінках різних повістей. Але обом їм допомогатиме вже знайомий любителям фантастики Фортунат Цвях, і не тільки він… Бо світ насправді не без добрих людей – навіть якщо він відрізняється від нашого рівно настільки, скільки це передбачено фантазією Генрі Лайона Олді.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Захребетник» Генрі Лайона Олді та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Захребетник» Генрі Лайона Олді: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Захребетник» Генрі Лайона Олді і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Захребетник» Генрі Лайона Олді

– Судьба благосклонна к людям вашего склада ума. А нам, неудачникам, надо лишь вовремя ухватиться за плащ чужой удачи.

Джеймс подумал, что это самое вежливое и изысканное «дуракам везет», какое он слышал за всю свою жизнь.

Скачати безкоштово книгу «Захребетник» Генрі Лайона Олді українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Захребетник» Генрі Лайона Олді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *