«Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петер Енґлунд

«Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петер Енґлунд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2459 переглядів
2459 переглядів

Короткий зміст книги «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда (анотація)

Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни. Кожен із дев’ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема: багатодітна американка, яка влітку перебувала в маєтку в Польщі; датський пацифіст, мобілізований до німецької армії; російська медсестра; австралійка, яка приїхала на своїй вантажівці до Сербії, щоб служити в армії шофером; російський офіцер; німецький матрос; шукач пригод, латиноамериканець, від якого відмовляються всі армії, крім османської; французький дипломат та ін.

Петер Енґлунд показує, як настрій і сприйняття війни людиною змінюється від захоплення та ентузіазму до тотального страху і ненависті… Автор таким чином уклав щоденникові записи, що події розгортаються послідовно. Ми можемо побачити війну місяць за місяцем водночас на всіх фронтах.

Слухати аудіокнигу «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда

Ни одна система безопасности не устоит против тупости собственных сотрудников.

как считала лисбет саландер, в реальном мире не много найдётся страшилищ, с которыми нельзя управиться при помощи увеститого молотка.

Лисбет Саландер – это женщина, ненавидящая мужчин, которые ненавидят женщин.

«Отвечать на вопросы полицейских всегда неприятно, даже когда ты ни в чем не виноват.»Отрывок из книги: Larsson, Stieg. «Стиг Ларссон «Девушка, которая играла с огнем».»

Рекомендації

Відгуки на книгу «Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах» Петера Енґлунда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *