«Закохані у львівський дощ» Анастасія Ізотова

«Закохані у львівський дощ» Анастасія Ізотова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1627 переглядів
1627 переглядів

Про книгу «Закохані у львівський дощ» Анастасії Ізотової

Книга “Закохані у львівський дощ” – ніжна та захоплююча казка про сучасну львівську Попелюшку, якій пощастило зустріти своє кохання серед осінніх дощів і міської метушні. Анастасія Ізотова створила цілу епопею львівського кохання, пройнятого ароматом кави, дощовими буднями та колоритом місцевих вуличок. Здавалося б, окрім Олі та Сашка нікого не існує в світі, крім третього персонажа – загадкового та величного Львова.

Вони зустрілись випадково – доля звела їх у кафе, де були зайняті всі столики. Сашко підсів до Олі – і дівчина, отямившись після читання книги, одразу ж потонула в його бездонних зелених очах. У свої двадцять років головна героїня не знала, що таке кохання – хіба що читала про шалені почуття в книжках та закохувалася у літературних персонажів. Тепер прийшов час писати роман про себе – свою розгубленість і страх, залежність від чарівних зелених очей та випробування, які доля підготувала молодим людям.

За кохання треба боротися, відстоювати своє право на щасливе життя у примхливої долі. Саме таке протистояння яскраво показала Анастасія Ізотова, описуючи внутрішній світ головної героїні, її переживання та очікування, моральні дилеми та жертви, на які вона наважується заради довгоочікуваного щастя.

Починаючи читати книгу “Закохані у львівський дощ”, ніби ступаєш на львівську бруківку разом з героями, дихаєш тим повітрям, пропускаєш крізь себе весь сюжетний драматизм. До останньої сторінки роману відчувається, що найголовнішою дійовою особою є все ж таки Львів – він співчуває та радіє, сумує та хворіє, заграває та надихає…

Чи можна зустріти серед нашої буденності справжнього принца – заповітну мрію всіх без виключення дівчат? Мабуть, Ользі пощастило – такий ідеал з’явився на її шляху. Проте казкові принци не пристосовані до нашої жорстокої реальності – або вони кардинально змінюють оточення, або життя псує їхню благородну натуру.

Якщо ви хочете побачити, у що виллється нетипова історія кохання та пристрасті головних героїв, варто скачати й прочитати чуттєву та атмосферну книгу “Закохані у львівський дощ”.

Скачати безкоштово книгу «Закохані у львівський дощ» Анастасії Ізотової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Закохані у львівський дощ» Анастасії Ізотової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *