«Закоханий привид» Марк Леві

«Закоханий привид» Марк Леві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
315 переглядів
315 переглядів

Про книгу «Закоханий привид» Марка Леві

Книга «Закоханий привид» – фантастична історія кохання письменника Марка Леві. Автор є одним з провідних у Франції нової генерації. Він по праву вважається одним з самих затребуваних авторів сьогодення в жанрі романів.

Його нова книга розповідає читачеві про ще одну історію, де герої перебувають в пошуку свого щастя. Варто відзначити, що книга не є напрочуд серйозним твором, головна мета якого – це розповісти просту, легку та цікаву історію. Також якщо читач добре знайомий з творчістю Леві, то він знайде багато елементів, які є типовими для цього письменника. Читати онлайн книгу «Закоханий привид» за авторства Марка Леві українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет твору розгортається навколо молодого хлопця Тома. Він – талановитий та відомий піаніст, проте в нього є одна особливість. Після того, як батька Тома не стало, він його не покинув. «Закоханий привид» і є тим самим батьком, який просить сина виконати його останнє бажання. Хлопець, будучи не в змозі відмовити, відправляється в фантастичну подорож, де кожен з героїв знайде щось нове для себе. Книга розвиває характери двох персонажів, один з яких є всього лиш духом, до того ж показуючи їх романтичні історії.

Скачати книгу «Закоханий привид» Марка Леві безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Закоханий привид» Марка Леві

Рекомендації

Відгуки на книгу «Закоханий привид» Марка Леві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *