«Закон равлика» Андрій Юрійович Курков

«Закон равлика» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
887 переглядів
887 переглядів

Про книгу «Закон равлика» Андрія Юрійовича Куркова

Роман «Закон равлика» – завершальна частина дилогії «Журналіст Віктор Золотарьов» та продовження бестселеру «Пікнік на льоду» – захоплюючої гостросюжетної історії про київського журналіста, який став на слизький шлях співробітництва з кримінальними структурами української столиці. Андрій Юрійович Курков запрошує читачів приєднатися до пригод, що сипляться на голову Віктора.

На цей раз доля закинула головного героя далеко від Батьківщини – подорож до Антарктиди, перебування в чеченському полоні, участь у передвиборчій кампанії та інші випробування допоможуть чоловікові розібратися в своїх цінностях і відкрити глибоку життєву мудрість.

Віктор Золотарьов дивом залишився живим після авантюри, на яку погодився заради своїх амбіцій та заробітку. Проте життя підкинуло чоловікові ще кілька сюрпризів. Примхливі дев’яності роки минулого століття зустріли Віктора жорстокістю й несправедливістю, змушуючи його виживати неймовірними способами. Дуже скоро головний герой усвідомив так званий Закон равлика: без власного даху над головою у всіх сенсах тебе можуть розчавити як недолугу комашку. І тоді Золотарьов починає діяти…

Книга «Закон равлика» написана з великим сюжетним розмахом – затамувавши подих, слідкуєш за долею головного героя, ледь встигаючи за сюжетними вихилясами. Автор дуже яскраво змалював образ Віктора – людини, яка шукає себе в неспокійний час мінливої епохи, борючись зі спокусами та одночасно заглиблюючись в них з головою.

У книзі простежуються і філософські роздуми, і динамічні сцени екшена, і романтичні моменти, і соціально-політичні нотки. Кожен знайде на її сторінках відповідь на одвічні життєві питання: якою є ціна справжнього щастя та де шукати істину?

Якщо ви шукаєте глибоку й драматичну історію з детективною інтригою, атмосферними описами та потужним післясмаком, рекомендуємо скачати «Закон равлика» Андрія Юрійовича Куркова. Цю книгу ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей пронизливий твір у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Закон равлика» Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Закон равлика» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *