«Залізна евакуація» Андрій Пермяков

«Залізна евакуація» Андрій Пермяков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
274 переглядів
274 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Залізна евакуація» Андрія Пермякова (анотація)

Ця книга задокументованих історій залізничників, залізних героїв. Автор спілкувався з кожним з героїв, втілював їх емоції, відчував, як б’ється їхнє серце, як дрижить їхній голос, коли вони розповідають.

Серед історій, які розповідає автор, представлена історія машиніста залізничного водопостачання Андрія Сьомака, який провів на роботі 31 добу на початку повномасштабного вторгнення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Залізна евакуація» Андрія Пермякова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Залізна евакуація» Андрія Пермякова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *