«Залізний острів» Олесь Гончар

«Залізний острів» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4747 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Залізний острів» Олеся Гончара (анотація)

Книга «Залізний острів» являє собою новелу в дусі українського сучасного символізму. 

Події починаються з опису прекрасного парку біля моря десь на таврійських землях. Радянські часи, дитячі табори, сонячний півострів, піонерія і піонервожаті – чудові часи для тих, хто пам’ятає таким своє дитинство.

Читати онлайн книгу «Залізний острів» Олеся Гончара українською мовою сподобається не тільки прихильникам автора, але і всім, хто в захваті від мелодійних слів, доречних порівнянь, неймовірного опису природи і локацій.

Сюжет такий. Двоє закоханих потрапляють на старий корабель, який служить тренувальною мішенню для військових літаків. Ніхто не очікував, що може скластися небезпечна ситуація. Чергове підтвердження істини, старої, як світ, – ми залежимо від природи, вона могутня. А люди – слабкі істоти у цьому світи.

Відмітимо, що ця новела – складова частина роману «Тронка». Окрім цікавого сюжету, читач має змогу насолодитися позитивними емоціями від взаємин та спілкування головних героїв.

Радимо скачати книгу «Залізний острів» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Залізний острів» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Залізний острів» Олеся Гончара

Хіба ж не дивна ця їхня планета Земля, на якій є десь і міста мільйоннолюдні з університетами, з хмарочосами, з підземними палацами метро і спортивними аренами, де шаленіють зараз десятки тисяч болільників, і водночас є таке тихе узбережжя, де дрімає собі під козирком черепиці одна рибальська хатина, та первісне простори моря синіють, та чайка сидить, куняє коло води, біла, непорушна, мов з алебастру.

— Може тебе змінити, Віталику?

— Сиди, — відказує він,.— Я вгощаю.

Кажуть, що є люди, яким важко перебороти в собі бажання кинутись з висоти — безодня їх втягує, заманює, кличе, щоб кинутись, щоб спробувати ніколи не пробуваного… 

А ці двійко, що на судні, забравшись на бак, сидітимуть на своєму залізному острові, ждучи нічного удару, сидітимуть, мовчазно зіщулені, мов останні діти землі, мов сироти людства.

Скачати безкоштово книгу «Залізний острів» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Залізний острів» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *