«Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

«Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13905 переглядів
13905 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Залишенець: Чорний ворон» Василя Шкляра (анотація)

Трейлер до екранизації книги:

Роман “Залишенець: Чорний ворон” – одна з найболючіших книг про Україну, її прагнення до волі у далекі двадцяті роки минулого століття. Василь Шкляр висвітлив один з маловідомих періодів нашої держави – події в Холодному Яру, коли справжні патріоти відчайдушно боролися за самостійність України, не приймаючи встановлену більшовицьку владу. Книгу “Залишенець: Чорний ворон” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн всім свідомим українцям, щоб цінувати й боронити отриману через сімдесят років незалежність, за яку було покладено безліч життів.

Головний герой роману на прізвисько Чорний ворон – один з лідерів повстанського руху, який організував ціле військо українських козаків. Вони залишили свої домівки, сім’ї та пішли воювати за кращу долю всієї держави, наражаючи себе на вірну загибель. Здається, вони забули про безпеку, та ніщо не могло їх зупинити.

Більшовики вважали їх страшними головорізами та бандитами, адже вони нещадно нищили тих, хто насильницьким шляхом утверджував на Україні чужу владу. Ховаючись у лісах Черкащини, козаки розуміли – шансів на перемогу в них зовсім мало. І їхній чорний прапор з красномовним гаслом “Воля України або смерть” говорив про те, що вони будуть боротися до останнього.

Книга “Залишенець: Чорний ворон” увійшла в історію вітчизняної літератури як один з найпатріотичніших творів і була нагороджена національною премією імені Тараса Шевченка. З перших сторінок роман занурює у тогочасне життя українців, у їхній побут. Надзвичайно красива й милозвучна мова твору дозволяє насолоджуватися читанням та пройнятися українською атмосферою до самісіньких глибин.

Василь Шкляр не лише показав ідеологічну складову боротьби українського народу – він створив справжню історичну пам’ятку, доповнивши художню складову документами тих часів. Як тільки закінчиш читати роман “Залишенець: Чорний ворон”, одразу з’являється бажання дізнатися більше про цю сторінку історії України, яку так старанно дослідив письменник. Для допитливих читачів автор включив у книгу список посилань і джерел.

Слухати аудіокнигу «Залишенець: Чорний ворон» Василя Шкляра онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Залишенець: Чорний ворон» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Залишенець: Чорний ворон» Василя Шкляра

Отаман, котрий дозволяє ворогові вести пропаганду в своєму таборі, заслуговує розстрілу.

Яка ж то тяжка річ — не вірити обіцянкам, якщо вони збігаються з твоїми сподіваннями.

Я часто питаюся у новачків: чого ти до мене прийшов? І чую: в того москалі хату спалили, того пограбували, у того дівчину зґвалтували… У нас завсігди так було – поки заброда не заллє сала за шкуру, ми нічичирк.

Історія розкаже, ким ми були та куди поділись.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Залишенець: Чорний ворон» Василя Шкляра

Одна відповідь до “Залишенець: Чорний ворон”

  1. Карина Карина сказав:

    Завдяки твору Василя Шкляра «Залишенець: Чорний ворон» я вперше дізналась про героїв Холодного Яру. Скажу одразу, що прочитати цю книгу за раз мені не вдалось, але тим краще, адже я змогла більш детально вивчити та зрозуміти реальну картину, яка поставала перед очима живих людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *