«Залишок дня» Кадзуо Ісігуро

«Залишок дня» Кадзуо Ісігуро

  • Назва: Залишок дня
  • Письменник: Кадзуо Ісігуро
  • Рік: 1989
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-0-571-25824-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
640 переглядів
640 переглядів

Про книгу «Залишок дня» Кадзуо Ісігуро

Романи Кадзуо Ісігуро відомі неймовірним поєднанням любові, відчаю, ненависті і страху. Книги цього автора вчать нас жити майбутнім, не обертатись назад і не думати про те, що ми не можемо змінити. Кожен літературний шедевр цього письменника показує, що значення мають лише наші майбутні рішення, саме на них потрібно зосереджуватись.

Книга «Залишок дня» – це захоплива історія з життя дворецького Стівенса, розповідь про його дивовижну подорож, котра неочікувано переросла в мандрівку по минулому. Про що дізнався чоловік, відвідуючи місця свого дитинства? Кого зустрів і які висновки зробив, заглянувши в роки своєї юності? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Залишок дня» Кадзуо Ісігуро українською мовою.

Автор малює перед нами пейзажі англійської провінції. Нескінченні рівнини змінюють високі пагорби, в дзеркальних озерах відбиваються хмари, а сонячні промені лоскочуть погляд завжди усміхнених жителів.

Подорожуючи маленькими містечками, героя книги відвідують спогади з його дитинства. Він згадує, з ким товаришував, кого покохав і як пережив розлуку зі своєю першою любов’ю.

Чоловік запитує себе, як би склалося його життя, якби не помилки, які він вчинив. Яким могло бути його майбутнє? Подумати на цю тему ви зможете, якщо вирішите скачати книгу «Залишок дня» Кадзуо Ісігуро безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Залишок дня» Кадзуо Ісігуро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *