«Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Това Лей

«Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Това Лей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2322 переглядів
2322 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Тови Лей (анотація)

Щодня одне і те ж. Рутинні хатні справи, догляд за дітьми, нетямущий чоловік і брак часу на власні бажання. Знайомо? Одного ранку Това Лей збагнула, що так далі тривати не може. Глянувши на безлад в домі, замурзаних дітей і гору посуду, вона відчула, що замахалася. Настав час перезавантажити життя та віднайти себе у вирі чужих потреб і бажань.

Це усвідомлення змусило Тову згадати про все, чого їй хотілося, але на що ніколи не вистачало часу. Список заборонених захцянок містив найпотаємніші мрії та навіть деякі шаленства. Так вона здійснила поїздку в Непал, запропонувала чоловікові відкритий шлюб, відірвалася з подругами на Ібіці, а ще купила вібратор.

Відкрившись бажанням та окресливши власні межі, Това змогла пізнати свою сексуальність, прийняти тіло та нарешті відновити здатність насолоджуватися життям. Її досвід, описаний в цій книжці, надихає тисячі жінок у всьому світі відкривати своє життя наново, звільнятися від нав’язаних суспільством норм і просто бути собою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Тови Лей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Тови Лей

Одна відповідь до “Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Дуже цікава книга для жінок
    Варта уваги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *