«Замiсть кровi» Світлана Поваляєва

«Замiсть кровi» Світлана Поваляєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
401 переглядів
401 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої (анотація)

Тусовки, неформали, відносини, відносини, відносини… І, звісно, Київ часів, коли закінчувався Радянський Союз і розпочиналося незалежне майбутнє. Світлана Поваляєва з віртуозним шармом передає неповторний дух тих часів і місць, тих людей – унікальних особистостей, які начебто самі просять стати героями… Люди, яким хотілося опинитися в центрі уваги, люди, які найвище цінували свою неповторність і чіткіше за інших розуміли різноманітність нашого світу – всі вони оживають, виходячи з-під пера яскравої сучасної письменниці, створюючи свій, особливий, як вони самі, антураж. Книга Світлани Поваляєвої – тонка і вишукана страва, яка припаде до смаку не кожному, але справжні цінителі богемної літератури з радістю приймуть, зрозуміють та оцінять цей роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *