«Заміж за дракона (не) піду!» Крістіна Логоша

«Заміж за дракона (не) піду!» Крістіна Логоша

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
348 переглядів
348 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Заміж за дракона (не) піду!» Крістіни Логоши (анотація)

Лорди-дракони – гроза імперії, одне їх ім’я наводить жах. Я повинна була стати дружиною одного з них. Але все пішло не так. І тепер мій лорд думає, що я мертва.

Ось тільки тяжіння між нами не зникло. І випадкова зустріч зруйнує мій тендітний світ, у якому раніше не було місця для дракона!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Заміж за дракона (не) піду!» Крістіни Логоши українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заміж за дракона (не) піду!» Крістіни Логоши

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *