«Замок Янгола» Сергій Оратовський

«Замок Янгола» Сергій Оратовський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1764 переглядів
1764 переглядів

Про книгу «Замок Янгола» Сергія Оратовського

Роман “Замок Янгола” – це спроба талановитого українського письменника розкопати чорні смуги історії, показавши жахіття минулих епох та неоднозначність історичних персонажів. Сергій Оратовський пропонує читачам зануритися у гостросюжетний історичний детектив, відчувши увесь присмак середньовічної України, зокрема доби козацтва з її центральною фігурою – відважним гетьманом Богданом Хмельницьким.

Починаючи читати книгу “Замок Янгола”, опиняєшся у 1649 році – самому епіцентрі визвольної боротьби українців проти польського гніту. Сюжет закручується навколо таємничого гостя, який прибув до замку на Щекавицькій горі Києва. Це був представник королівської влади, воєвода Адам Кисіль, який приїхав до повсталих козаків з дипломатичною місією.

Не встиг чиновник увійти до замку, як навколо нього стали відбуватися дивні й жахливі речі. І одна з таких подій – вбивство управителя цієї фортеці Антонія Пясоти у лазні замку, овіяне містичними загадками та відлунням диявольщини. Розслідувати цю справу береться помічник воєводи Ян Лооз – завзятий та сміливий чоловік.

Проте найголовніша місія Яна ще попереду. У цей час на Подолі, місці розташування замку-фортеці, відбуваються незрозумілі жахіття: безслідно зникають малі діти. Серед мешканців міста ходять слухи, що дітей викрадають цигани або місцеві бандити та продають у рабство до Туреччини. Ян Лооз, як заступник представника влади, несе відповідальність за безпеку Подолу та розпочинає власне розслідування, ще не розуміючи, до чого призведуть його пошуки правди…

Прагнучи поєднати екшн та історію, романтику та детективні інтриги, Сергій Оратовський створив надзвичайний твір, який не лише дарує насолоду від захоплюючого читання, а й огортає історичним колоритом і таємницями козацької України. Якщо ви полюбляєте атмосферні ретродетективи з динамічним пригодницьким сюжетом та високою долею психологізму, вам обов’язково слід скачати й прочитати книгу “Замок Янгола”.

Скачати безкоштово книгу «Замок Янгола» Сергія Оратовського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замок Янгола» Сергія Оратовського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *