«Замок» Франц Кафка
Аудіо-книга

«Замок» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5002 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Замок» Франца Кафки (анотація)

Франц Кафка – блискучий майстер метафор та антиутопій; його твори належать до світової класики, бо в них розкриваються гострі соціальні проблеми, актуальні у всі часи. Його роман «Замок» – одна з найвеличніших антиутопій XX століття. Письменник не встиг закінчити цей твір, проте це не завадило світові побачити одну з найглибших літературних праць автора. У цій книзі сполучаються абсурдність та реалістичність, серед яких простежується іронічний опис бюрократичної системи.

Події роману розгортаються навколо загадкового замку у невеличкому поселенні. Сюди приїжджає землемір та намагається потрапити до замку, проте це зробити не так просто. Чоловіка не пускають всередину через якісь дивні обставини. Описуючи цей шлях головного героя, сповнений постійних перепон та абсурдних подій, автор ніби насміхається над нашим суспільством, відверто показуючи його вади. Лицемірство та ворожнеча, жадібність та брехня, егоїзм і жорстокість – саме в такій атмосфері доводиться перебувати головному герою. Чи досягне він своєї цілі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Замок» Франца Кафки.

Ще одна ключова ідея, що лежить в основі цієї книги та багатьох інших творів видатного письменника – конфлікт особистості з оточуючим світом. Нерідко головні герої романів та оповідань Кафки існують відособлено від свого оточення, не вписуючись в його рамки.

У книзі «Замок» описана така ж історія: чоловік, який приїхав до чужої місцевості, не розуміє думки та бажання людей, не розділяє їхній спосіб життя та має зовсім інші життєві цінності. Трагедія головного героя полягає в тому, що він намагається зблизитися зі своїми знайомими, проте його спроби завершуються гірким розчаруванням. Поступово він відкриває справжню сутність людської душі, адже йдучи до замку, він поступово пізнє всі протиріччя та тонкощі нашої дійсності та людської моралі.

Якщо ви шукаєте багатопланову, глибоку й філософську працю, рекомендуємо читати онлайн цей легендарний твір. У нашій віртуальній бібліотеці ви знайдете роман безкоштовно та без реєстрації. Скачування твору можливе у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Замок» Франца Кафки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Замок» Франца Кафки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замок» Франца Кафки

Одна відповідь до “Замок”

  1. Марина Марина сказав:

    Замок Кафки дуууже атмосферна книга, її динамічний сюжет затягнув мене ще з перших сторінок, хоча я не фанат класики. Рекомендую, прочитала на одному подиху за один вечір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *