«Запах думки» Роберт Шеклі

«Запах думки» Роберт Шеклі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
551 переглядів
551 переглядів

Про книгу «Запах думки» Роберта Шеклі

Рішення читати онлайн книгу «Запах думки» Роберта Шеклі українською мовою – це найкраща ідея, якщо у вас виникли проблеми чи просто погіршився настрій. Автор, відомий своїм витонченим почуттям гумору та манерою інтригувати з перших сторінок, допоможе вам швидко забути про всі невдачі.

Сюжет повісті розкаже про дивовижне життя Лероя Кліві. Хлопець працює листоношею, однак він не просто розносить листи між будинками на кількох сусідніх вулицях. Він доставляє пошту в інші світи, де новин з дому по декілька місяців чекають його старі друзі і знайомі.

Під час одного з перельотів космічний корабель хлопця зламався. Герой книги «Запах думки» був змушений приземлитись на чужій планеті. Він ще ніколи не був тут. Цей світ здається йому дивним. Місцеві жителі спілкуються між собою виключно силою думки, вони не мають своєї мови.

Тепер Лерой Кліві повинен навчитись стримувати свої емоції. Від цього вміння залежить не тільки його знайомство з корінними жителями, але й шанси вижити в дивному, проте дуже красивому світі.

Хлопцеві загрожує небезпека, але він повинен контролювати свої думки. Чи зможе листоноша вижити на незнайомій планеті? Чи вдасться йому викликати довіру місцевих і переконати їх, що він не несе загрози для їх світу? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Запах думки» Роберта Шеклі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Запах думки» Роберта Шеклі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *