«Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант

«Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант

  • Назва: Запам’ятай мене таким
  • Письменник: Сабін Даррант
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Фабула
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-09-3334-8
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
377 переглядів
377 переглядів

Про книгу «Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант

Що прийдеться пережити жінці, котра втратила коханого чоловіка? Які ще випробування приготувала їй жорстока доля? І як знайти в собі сили, щоб жити далі? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант українською мовою – один з найкращих драматичних романів сучасності.

Ліззі була впевнена в тому, що гірше вже не буде. Вона з превеликим болем переживає втрату коханого, їй здається, що нічого гіршого з нею вже не відбудеться. Однак вона помиляється. Згодом в житті жінки з’являються галюцинації. Вона бачить свого чоловіка в кожному перехожому.

Героїні книги «Запам’ятай мене таким» здається, що вона сходить з розуму. Оточуючі її люди запевняють, що всі ці видіння – нормальна реакція її психіки на втрату коханого чоловіка. Однак Ліззі їм не вірить. Ніхто з них не знав Зака так добре, як вона. Жінка впевнена, що він хоче помститися їй, і від цього їй стає ще страшніше.

Налякана жінка перестає довіряти людям. Вона думає, що Зак може використати їх в своїх цілях. Він занадто сильно ненавидів її, щоб залишити в спокої після того, що між ними сталось.

Як складеться подальше життя Ліззі? Чи справдяться її найстрашніші здогадки? На що прийдеться піти заради спасіння власного життя? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Запам’ятай мене таким» Сабін Даррант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *