«Запорожці» Іван Нечуй-Левицький

«Запорожці» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
611 переглядів
611 переглядів

Про книгу «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького

Карпо Летючій – молодий та гарний парубок. Міцний та дужий, він проживає у одному з мальовничих сіл на березі Дніпра та заробляє на життя лоцманом на порогах. Є у Карпа мрія – одружитись з прекрасною Олесею, отамановій дочці. Та для цього треба пройти неабияке випробування…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Запорожці» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Прекрасна казка, оповита легендами, присвячена героїчному минулому українського народу.

Якщо хочете почитати історичний твір, не нудний, цікавий, хвилюючий, вибирайте книгу «Запорожці». Вільна козацька держава Запорозька Січ предстане перед очима у зачарованому казковому світі. Немов легендарна Атлантида, тільки наша, близька, рідна.

Головний герой відправляється на судні вниз по Дніпру. Він повинен провести великий байдак через пороги цілим та неушкодженим. Якщо виконає це нелегке завдання – отримає найбажанішу нагороду – дівчину, яка давно вже припала до душі.

Сповнений рішучості, парубок з успіхом обходить всі зустрічні перепони, та видно доля вирішила показати йому дещо більш величне, те, що скрито від людських очей. Те в що неможливо повірити…

Скачати книгу «Запорожці» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дивовижна історія, сповнена романтизму та геройства!

Скачати безкоштово книгу «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *