«Запорожці» Іван Нечуй-Левицький

«Запорожці» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2373 переглядів

Короткий зміст книги «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Карпо Летючій – молодий та гарний парубок. Міцний та дужий, він проживає у одному з мальовничих сіл на березі Дніпра та заробляє на життя лоцманом на порогах. Є у Карпа мрія – одружитись з прекрасною Олесею, отамановій дочці. Та для цього треба пройти неабияке випробування…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Запорожці» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Прекрасна казка, оповита легендами, присвячена героїчному минулому українського народу.

Якщо хочете почитати історичний твір, не нудний, цікавий, хвилюючий, вибирайте книгу «Запорожці». Вільна козацька держава Запорозька Січ предстане перед очима у зачарованому казковому світі. Немов легендарна Атлантида, тільки наша, близька, рідна.

Головний герой відправляється на судні вниз по Дніпру. Він повинен провести великий байдак через пороги цілим та неушкодженим. Якщо виконає це нелегке завдання – отримає найбажанішу нагороду – дівчину, яка давно вже припала до душі.

Сповнений рішучості, парубок з успіхом обходить всі зустрічні перепони, та видно доля вирішила показати йому дещо більш величне, те, що скрито від людських очей. Те в що неможливо повірити…

Скачати книгу «Запорожці» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дивовижна історія, сповнена романтизму та геройства!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Запорожці» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *