«Заповіт» Тарас Григорович Шевченко

«Заповіт» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
782 переглядів
782 переглядів

Про книгу «Заповіт» Тараса Григоровича Шевченко

Великий Кобзар – співець українського народу! Його твори пронизані щирою любов’ю до рідної землі та незмиримістю з її ворогами. Книга «Заповіт» – одна із найяскравіших поем автора. Всього три стовпчики, написані в 1845 році в Переяславі, стали візитною карткою митця, а також уособили в собі образ поневоленої країни. 

Ну звісно, ви читали цей твір ще у школі. Більш того, ви зубрили його на пам’ять, щоб отримати високий бал по літературі. Та чи в змозі дитина проникнутись тим войовничим духом, тією свободолюбивою аурою, тими заповітними словами? Так! Але тільки у дорослому віці під впливом цього вірша у вас защемить під серцем, а на очі навернеться сльоза. 

Радимо читати онлайн книгу «Заповіт» Тараса Шевченка українською мовою. Ці слова чули у всьому світі, вони перекладені на десятки мов і навіть після сотні років по смерті автора продовжують спонукати до дій. Гонимий при житті за свої вільні погляди, Тарас Григорович мріяв, що колись його народ стане вільним. На жаль, не дожив. Але хто знає, може саме його творчість стала натхненням для сотень тисяч українців, що боролись за свободу і вибороли її? 

Скачати книгу «Заповіт» Тараса Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна в нашій електронній бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Заповіт» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заповіт» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *