«Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимир Винниченко

«Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимир Винниченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3617 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко (анотація)

Книга «Записки Кирпатого Мефістофеля» – твір відомого українського письменника та мислителя першої половини ХХ століття Володимира Винниченка. Твір став одним з головних в його творчості. Критики відносять його до другого періоду творчості, коли він був за кордоном. Також ця книга стає прикладом експерименту в українській літературі, який полягав в тому, що в тексті порушується проблематика любові в різних її аспектах.

Автор пише про розлучення, несправжню любов та безвідповідальність в шлюбі. Не менш важливою проблематикою є права дітей в сім’ї. В це входить як і те, хто з батьків має опікати дітей після розлучення, так і інші теми, пов’язані з вихованням. Читати онлайн книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» за авторства Володимира Винниченка українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Твір має напрочуд велику серйозність. Він досить відверто розмовляє з читачем через своїх персонажів, головним з яких є Яків Михайлюк – він і є тим самим «Кирпатим Мефістофелем». Текст подається через думки та дії саме цього персонажа. В творі Винниченко не обходить стороною питання людського існування, та проблеми, що з ним пов’язані. Важливою темою твору, крім вже вищевказаної, є непорозуміння між свідомим та ірраціональним.

Скачати книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *