«Запит на дружбу» Лора Маршалл

«Запит на дружбу» Лора Маршалл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
918 переглядів
918 переглядів

Про книгу «Запит на дружбу» Лори Маршалл

Луїза – успішна бізнес-леді середніх років. Одного разу жінка отримує у Фейсбуці запит на дружбу від Марії Вестон – дівчини з минулого, зниклої 27 років тому при невідомих обставинах. Хто це – привид чи реальна людина, яка знайшлась через багато років? Луїзі стає страшно…

Книга «Запит на дружбу» представляє собою соціально-детективний роман. Історія повертає нас в минуле, коли між двома дівчатами-старшокласницями зав’язуються дружні відносини, але одна моторошна подія зводить все нанівець.

Читати онлайн книгу «Запит на дружбу» Лори Маршалл українською мовою сподобається всім поціновувачам жанру. Безліч таємниць, нездорові взаємовідносини підлітків, алкоголь, заборонені речовини – все це призводить до великих помилок, за які рано чи пізно доведеться платити.

Окреме місце в романі автор відводить такому розповсюдженому явищу в сучасній школі, як травля чи то булінг. Чому група підлітків обирає собі жертву для знущань? Чи є для цього причини? Шукайте відповіді в книзі.

Скачати книгу «Запит на дружбу» Лори Маршалл безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде цікаво, як для підлітків, так і для дорослих.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Запит на дружбу» Лори Маршалл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *