«Заручники душі» Жанна Бенамер

«Заручники душі» Жанна Бенамер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
59 переглядів
59 переглядів

Короткий зміст книги «Заручники душі» Жанни Бенамер (анотація)

Книга «Заручники душі» Жанни Бенамер знайомить читачів з людиною, яка одного разу опинилась у справжньому полоні, вижила там, але повернутись після звільнення до нормального життя виявилось значно складніше, ніж можна було уявити. Центральним персонажем твору є військовий репортер Етьєн, якому доводиться бачити страшні картини реальності, які «малює» війна.

Коли головний герой їде у чергове відрядження, він не знає, що повернутись додому зможе дуже нескоро. Він потрапляє у полон, а коли нарешті виходить на свободу, розуміє, що змінився внутрішньо настільки, що не уявляє, як жити далі у реальному світі і в мирний час. Щоб залікувати душевні рани, Етьєн вирішує приїхати до матері, яка все ще живе у селі.

Жінка сама виховала сина, бо чоловіка поруч не було, а потім, коли хлопчик виріс, вона змушена була чекати і хвилюватись за нього, знаючи, яку роботу він обрав. Та не лише вона може дати йому підтримку, а ще й друзі дитинства – Енцо та Жофранка, які опиняються у такий непростий для героя час поруч.

Етьєн ніби повертається у ті добрі часи, коли життя його було спокійним, а сам він був іншою людиною. Тепер трійко друзів знову об’єднуються, щоб стати опорою один одному і розібратись у питаннях, які їх хвилюють. У 2016-му роман було відзначено літературною премією.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Заручники душі» Жанни Бенамер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заручники душі» Жанни Бенамер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *