«Заручники містерії та абсурду» Ярослав Трінчук

«Заручники містерії та абсурду» Ярослав Трінчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
498 переглядів
498 переглядів

Про книгу «Заручники містерії та абсурду» Ярослава Трінчука

Книга «Заручники містерії та абсурду» сповнена драматичними переживаннями, тонким психологізмом, та, найголовніше, багатьма подіями, які неможливо збагнути свідомістю. Ярослав Трінчук ставить читача на місце головного героя – воєнного льотчика Олександра, який стає жертвою жорстоких психологічних маніпуляцій. Що страшніше – пряма чи прихована війна? І ту, і іншу хлопець відчув на своїй шкірі.

Це було покарання за непокору, за намагання припинити воєнні дії та врятувати ні в чому не повинних людей. Під час війни в Афганістані Сашко отримує завдання скинути з літака бомби на певний об’єкт. Проте головний герой побачив, що «небезпечним об’єктом» було село, в якому мешкали мирні жителі. Намагаючись їх врятувати, він скидає бомби на гори, хоча розуміє, що за це свавілля йому не уникнути покарання. А потім у книзі відбуваються події, які не піддаються поясненню здоровим глуздом.

Спочатку замість покарання – відправлення на курорт, де Сашко знайомиться з привабливою жінкою Еммою Владленівною. Між ними зав’язуються дивні стосунки. Тут наш герой і потрапляє до пастки, адже стає піддослідним у секретних експериментах психотропного впливу на людську психіку – його звільнення від власної свідомості. Не дивно, що результатом такого «відпочинку» стає переміщення головного героя до психіатричної лікарні. А там підступна жінка та її керівники продовжують знищувати відважного хлопця…

У повісті «Заручники містерії та абсурду» письменник зачіпає найболючішу проблему нашого суспільства – протистояння однієї людини і цілої системи. Жахає те, що сміливий та відчайдушний чоловік, який може вистояти у будь-яких життєвих негараздах через свою внутрішню міць і впертість, ламається під непомітним впливом тендітної жінки. Підступність і жорстокість крокують по п’ятах за чесністю й бесхитрісністю, але боротьба за правду вмирає останньою.

Якщо ви бажаєте скачати «Заручники містерії та абсурду» Ярослава Трінчука, виберіть зручний для скачування формат електронної книги – fb2, txt, epub або rtf. Також ми пропонуємо вам читати онлайн цю пронизливу та глибоку повість, яка надається всім гостям нашого сайту безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Заручники містерії та абсурду» Ярослава Трінчука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заручники містерії та абсурду» Ярослава Трінчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *