«Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільям Макрейвен

«Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільям Макрейвен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
42 переглядів
42 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільяма Макрейвена (анотація)

У таборі з навчання «морських котиків» тюлень Шкіпер і його працьовиті друзі дізнаються не лише про те, як скласти іспит з плавання чи вправно пірнати з корабля.

Щоб стати справжнім «морським котиком», потрібно насамперед наполегливо працювати, вміти протистояти невдачам і ніколи не здаватися. Ці життєві правила неодмінно стануть у пригоді як дорослим, так і дітям. (І, звичайно, щоранку не забувайте застеляти ліжко!)


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільяма Макрейвена та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільяма Макрейвена: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільяма Макрейвена і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Застеляй ліжко з тюленем Шкіпером!» Вільяма Макрейвена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *