«Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільям Макрейвен

«Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільям Макрейвен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
25835 переглядів
25835 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільяма Макрейвена (анотація)

Книга «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільяма Макрейвена говорить про речі, які, на перший погляд, не мають значення. Але саме з таких речей складається успіх, і кому, як не автору, знати, що він має під собою.

Справа в тому, що Макрейвен – це не посередній письменник мотиваційних книг, а адмірал флоту Сполучених Штатів, що багато років займається важкою та кропіткою справою. І його досвід може стати в пригоді навіть пересічному читачеві, який зможе його використати для того, щоб зробити себе кращим. А застеляння ліжка є чудовою метафорою, адже саме з цього має починатись день, тобто з ще одного кроку до успіху.

Професійна справа автора справила враження на стиль подачі. Він по-військовому вивірений, точний, лаконічний. Саме тому в книзі не знайти марнославства, а лиш ті тези та пункти, що, на думку адмірала, стануть в пригоді широкому колу людей. Звісно, що в аргументації він часто опирається на військові аспекти життя, які можливо будуть не до кінця зрозумілими простим людям, але це становитиме труднощів, якщо читач дійсно бажає змінитись.

Прочитання книги дозволить вам на основі думок Макрейвена сформулювати власну ідеологію того, що можна зробити для того, щоб ви завтрашній були кращі, ніж ви є сьогодні. Тому, якщо ви шукаєте щось дійсно хороше в жанрі мотиваційної літератури, то саме ця праця може стати вам в пригоді.

Слухати аудіокнигу «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільяма Гаррі Макрейвена онлайн українською мовою безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільяма Макрейвена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільяма Макрейвена

Одна відповідь до “Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ”

  1. Natalia dudar Natalia dudar сказав:

    Ok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *