«Завдання Героїв» Морган Райс

«Завдання Героїв» Морган Райс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2623 переглядів
2623 переглядів

Короткий зміст книги «Завдання Героїв» Морган Райс (анотація)

«Хлопець стояв на найвищому пагорбі нижньої країни у Західному Королівстві Кільця, дивлячись на північ, споглядаючи схід сонця. Перед ним чередою долин та вершин розкинулися розлогі зелені пагорби, подібні до верблюжих горбів. Яскраві помаранчеві промені першого сонця затримувалися та виблискували у ранковому тумані, надаючи світлу магії, яка відповідала настрою хлопця. Він рідко вставав так рано або заходив так далеко від дому та ніколи не піднімався так високо, знаючи, що це викличе гнів його батька. Але цього дня він не думав про це. Цього дня він знехтував мільйонами правил та обов’язків, які гнітили його усі чотирнадцять років життя. Цей день був іншим. У цей день до нього прийшла доля…»


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Завдання Героїв» Морган Райс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Завдання Героїв» Морган Райс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Завдання Героїв» Морган Райс

Одна відповідь до “Завдання Героїв”

  1. Рената Рената сказав:

    «Завдання Героїв» детектив, який я прочитала першим у своєму житті. Ніколи не цікавилась цим жанром, тепер розумію, що даремно. Дуже цікава книга, з інтригами та цікавинками. Рекомендую, тепер буду читати й детективні романи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *