«Завдання Героїв» Морган Райс

«Завдання Героїв» Морган Райс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9183 переглядів

Короткий зміст книги «Завдання Героїв» Морган Райс (анотація)

«Хлопець стояв на найвищому пагорбі нижньої країни у Західному Королівстві Кільця, дивлячись на північ, споглядаючи схід сонця. Перед ним чередою долин та вершин розкинулися розлогі зелені пагорби, подібні до верблюжих горбів. Яскраві помаранчеві промені першого сонця затримувалися та виблискували у ранковому тумані, надаючи світлу магії, яка відповідала настрою хлопця. Він рідко вставав так рано або заходив так далеко від дому та ніколи не піднімався так високо, знаючи, що це викличе гнів його батька. Але цього дня він не думав про це. Цього дня він знехтував мільйонами правил та обов’язків, які гнітили його усі чотирнадцять років життя. Цей день був іншим. У цей день до нього прийшла доля…»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Завдання Героїв» Морган Райс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Завдання Героїв» Морган Райс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Завдання Героїв» Морган Райс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Завдання Героїв» Морган Райс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Завдання Героїв» Морган Райс

3 відповіді до “Завдання Героїв”

  1. Я Я сказав:

    дуже гарна книга, але мені не вистачає другої частини, Марш королів… Я не думаю що проживу без неї так довго. Дякую за Україномовний сайт і гарну книгу, якщо з‘явиться, напишіть якось (або у відповіді або ще якось) 🙂

  2. Богдана Богдана сказав:

    Морган Райс написав крутий та сучасний детектив Завдання Героїв. Перш за все в очі кидається обкладинка, а вже потім закохуєшся в зміст. Для мене ця книга відкрила нового та класного автора, рекомендую.

  3. Рената Рената сказав:

    «Завдання Героїв» детектив, який я прочитала першим у своєму житті. Ніколи не цікавилась цим жанром, тепер розумію, що даремно. Дуже цікава книга, з інтригами та цікавинками. Рекомендую, тепер буду читати й детективні романи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *