«Заворожена криниця» Пантелеймон Куліш

«Заворожена криниця» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
771 переглядів
771 переглядів

Про книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша

Книга «Заворожена криниця» – один з найліричніших творів корифея української літератури XIX століття Пантелеймона Куліша. Цей вірш можна віднести до пейзажної лірики, проте, вчитуючись в його рядки, слід зазирнути набагато глибше – автор зачіпає культурно-соціальні проблеми, актуальність яких не згасає і сьогодні. Чарівна криниця тут змальовується як бездонне джерело освіченості й рідної мови, з якої варто усім свідомим українцям всотувати мудрість і силу.

Починаючи читати онлайн цей твір, ніби опиняєшся в чарівному саду, що вражає чудовими екзотичними квітами з неймовірними пахощами. Проте заворожує не лише краса дерев і квітів, гудіння бджіл, а й прохолодне джерело з прозорою водою – та сама криниця, що має дивні властивості. Пантелеймон Куліш закликає всіх скоріше завітати до цього саду, де не лише можна відпочити душею, а й відчути щастя та гармонію, насолодившись водою з криниці.

Книга вражає багатством і пишністю мови, яскравістю опису краси природи, великою кількістю художніх засобів та витонченою алегорією. Щоб скачати «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша в нашій електронній бібліотеці, виберіть будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *