«Заворожена криниця» Пантелеймон Куліш

«Заворожена криниця» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша

Книга «Заворожена криниця» – один з найліричніших творів корифея української літератури XIX століття Пантелеймона Куліша. Цей вірш можна віднести до пейзажної лірики, проте, вчитуючись в його рядки, слід зазирнути набагато глибше – автор зачіпає культурно-соціальні проблеми, актуальність яких не згасає і сьогодні. Чарівна криниця тут змальовується як бездонне джерело освіченості й рідної мови, з якої варто усім свідомим українцям всотувати мудрість і силу.

Починаючи читати онлайн цей твір, ніби опиняєшся в чарівному саду, що вражає чудовими екзотичними квітами з неймовірними пахощами. Проте заворожує не лише краса дерев і квітів, гудіння бджіл, а й прохолодне джерело з прозорою водою – та сама криниця, що має дивні властивості. Пантелеймон Куліш закликає всіх скоріше завітати до цього саду, де не лише можна відпочити душею, а й відчути щастя та гармонію, насолодившись водою з криниці.

Книга вражає багатством і пишністю мови, яскравістю опису краси природи, великою кількістю художніх засобів та витонченою алегорією. Щоб скачати «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша в нашій електронній бібліотеці, виберіть будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Коли ти поруч
Коли ти поруч Світлана Талан
Сестра Керрі
Сестра Керрі Теодор Драйзер
Титан
Титан Теодор Драйзер
Фінансист
Фінансист Теодор Драйзер

Відгуки на книгу «Заворожена криниця» Пантелеймона Куліша