«Завжди поруч» Михайло Гранд

«Завжди поруч» Михайло Гранд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1105 переглядів
1105 переглядів

Про книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда

Михаїл Гранд – молодий український письменник, який реалізує свої творчі задуми в різноманітних жанрах – психологічній драмі, фантастичних сюжетах, трилерах, детективах. Його книга “Завжди поруч” – відверті роздуми про буремність і гіркі уроки життя, про пошук вічних цінностей і правильного життєвого шляху. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто не раз замислювався над неоднозначністю життєвого вибору й ролі окремої людини в швидкоплинному потоці людських доль.

Головний герой роману “Завжди поруч” Флоріан – двадцятитрирічний юнак, дипломований юрист, який щойно закінчив магістратуру та збирався за кордон, де на нього чекала нова робота та великі можливості. Саме це стало причиною розриву стосунків з його дівчиною Жоржиною, з якою хлопець зустрічався вже кілька років.

З того моменту, коли Жоржина оголосила, що кидає його, Флоріан по-іншому подивися на життя та своє оточення. Чи не настав час прислухатися до закликів свого серця та відійти від життєвих шаблонів, за якими живе більшість з нас? Саме зараз головний герой був готовий до того, в чому кожен боїться зізнатися сам собі.

Книга “Завжди поруч” – дуже глибокий та надихаючий твір, в якому Михаїл Гранд змушує читача замислитися над багатогранністю та одночасною обмеженістю життя. Хто пише нам той сценарій, за яким ми живемо? Батьки, друзі, наше оточення та відголоски минулого беруть нас у свій полон, і ця залежність диктує нам почуття та емоції, цілі й наміри.

Для тих, хто вирішив слухати тільки своє серце, є небезпека розгубитися в цьому жорстокому світі. Вирішивши знайти істину, Флоріан йде назустріч своїй мрії та душевним поривам, наражаючи себе на серйозні випробування.

Чи знайде хлопець справжнє кохання та вірну дружбу? Чи розкриє всі грані своїх можливостей? Якщо ви хочете прослідкувати за нелегким шляхом головного героя з його перемогами та падіннями, відкриттями й розчаруваннями та набутою мудрістю, пропонуємо скачати й прочитати цю чудову книгу.

Завантажити безкоштовно книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *