«Завжди поруч» Михайло Гранд

«Завжди поруч» Михайло Гранд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2086 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Завжди поруч» Михайла Гранда (анотація)

Михаїл Гранд – молодий український письменник, який реалізує свої творчі задуми в різноманітних жанрах – психологічній драмі, фантастичних сюжетах, трилерах, детективах. Його книга “Завжди поруч” – відверті роздуми про буремність і гіркі уроки життя, про пошук вічних цінностей і правильного життєвого шляху. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто не раз замислювався над неоднозначністю життєвого вибору й ролі окремої людини в швидкоплинному потоці людських доль.

Головний герой роману “Завжди поруч” Флоріан – двадцятитрирічний юнак, дипломований юрист, який щойно закінчив магістратуру та збирався за кордон, де на нього чекала нова робота та великі можливості. Саме це стало причиною розриву стосунків з його дівчиною Жоржиною, з якою хлопець зустрічався вже кілька років.

З того моменту, коли Жоржина оголосила, що кидає його, Флоріан по-іншому подивися на життя та своє оточення. Чи не настав час прислухатися до закликів свого серця та відійти від життєвих шаблонів, за якими живе більшість з нас? Саме зараз головний герой був готовий до того, в чому кожен боїться зізнатися сам собі.

Книга “Завжди поруч” – дуже глибокий та надихаючий твір, в якому Михаїл Гранд змушує читача замислитися над багатогранністю та одночасною обмеженістю життя. Хто пише нам той сценарій, за яким ми живемо? Батьки, друзі, наше оточення та відголоски минулого беруть нас у свій полон, і ця залежність диктує нам почуття та емоції, цілі й наміри.

Для тих, хто вирішив слухати тільки своє серце, є небезпека розгубитися в цьому жорстокому світі. Вирішивши знайти істину, Флоріан йде назустріч своїй мрії та душевним поривам, наражаючи себе на серйозні випробування.

Чи знайде хлопець справжнє кохання та вірну дружбу? Чи розкриє всі грані своїх можливостей? Якщо ви хочете прослідкувати за нелегким шляхом головного героя з його перемогами та падіннями, відкриттями й розчаруваннями та набутою мудрістю, пропонуємо скачати й прочитати цю чудову книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Завжди поруч» Михайла Гранда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *