«Заїр» Пауло Коельйо

«Заїр» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1509 переглядів
1509 переглядів

Про книгу «Заїр» Пауло Коельйо

“Заїр” – це роман-притча відомого бразильського письменника про пошуки людиною самої себе. Пауло Коельйо створив із простого сюжету справжній філософський посібник і дороговказ, в якому можна знайти відповіді на важливі життєві питання: “Куди ми йдемо?” та “Що означає кохання?”.

У центрі твору – нещасний чоловік, від якого пішла дружина. Естер зникла раптово й загадково, і головний герой не міг зрозуміти, що сталося. Він пов’язував зникнення дружини не з втратою почуттів, а з певними випробуваннями, які послала йому доля.

Чоловік поставив перед собою мету – розгадати цю таємницю Естер та відшукати її, що б не трапилось. Розпочавши масштабну подорож, він відроджує в пам’яті всі подробиці їхнього сумісного життя.

Кохана стає для головного героя своєрідним Заїром – нав’язливою ідеєю, що витіснила все інше з його свідомості. Що це – божевільне кохання чи прагнення до внутрішнього ”перезавантаження”? Чи дійде “мандрівник-паломник” до своєї мети? Відповіді на ці та інші запитання ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати цю книгу до кінця.

Шлях, який пройшов головний герой до “просвітлення”, дуже дивний і нелогічний. Іноді здається, що чоловік забуває про своє кохання та поринає у нові стосунки або переключається на інші цілі. Проте майстер філософських трюків Пауло Коельйо час від часу робить неочікувані повороти – і читач одразу бачить, що отриманий чоловіком досвід допомагає йому глибше зануритися у свою місію.

Книга “Заїр” написана у звичній для письменника манері. Афористичність, перемежована з сюжетними діями, постійно наштовхує читача на роздуми про істинні та фальшиві людські цінності.

Цікавою є думка автора про справжнє кохання – воно потребує свободи. Ця мудрість здобувалася головним героєм поступово, і наприкінці нелегкого шляху його чекала нагорода. Якщо ви хочете не тільки прослідкувати за еволюцією свідомості покинутого чоловіка, а й самі ступити на шлях самопізнання та саморозвитку, вам обов’язково треба скачати й прочитати книгу “Заїр”.

Скачати безкоштово книгу «Заїр» Пауло Коельйо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заїр» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *