«Заїр» Пауло Коельйо

«Заїр» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2292 переглядів
2292 переглядів

Короткий зміст книги «Заїр» Пауло Коельйо (анотація)

“Заїр” – це роман-притча відомого бразильського письменника про пошуки людиною самої себе. Пауло Коельйо створив із простого сюжету справжній філософський посібник і дороговказ, в якому можна знайти відповіді на важливі життєві питання: “Куди ми йдемо?” та “Що означає кохання?”.

У центрі твору – нещасний чоловік, від якого пішла дружина. Естер зникла раптово й загадково, і головний герой не міг зрозуміти, що сталося. Він пов’язував зникнення дружини не з втратою почуттів, а з певними випробуваннями, які послала йому доля.

Чоловік поставив перед собою мету – розгадати цю таємницю Естер та відшукати її, що б не трапилось. Розпочавши масштабну подорож, він відроджує в пам’яті всі подробиці їхнього сумісного життя.

Кохана стає для головного героя своєрідним Заїром – нав’язливою ідеєю, що витіснила все інше з його свідомості. Що це – божевільне кохання чи прагнення до внутрішнього ”перезавантаження”? Чи дійде “мандрівник-паломник” до своєї мети? Відповіді на ці та інші запитання ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати цю книгу до кінця.

Шлях, який пройшов головний герой до “просвітлення”, дуже дивний і нелогічний. Іноді здається, що чоловік забуває про своє кохання та поринає у нові стосунки або переключається на інші цілі. Проте майстер філософських трюків Пауло Коельйо час від часу робить неочікувані повороти – і читач одразу бачить, що отриманий чоловіком досвід допомагає йому глибше зануритися у свою місію.

Книга “Заїр” написана у звичній для письменника манері. Афористичність, перемежована з сюжетними діями, постійно наштовхує читача на роздуми про істинні та фальшиві людські цінності.

Цікавою є думка автора про справжнє кохання – воно потребує свободи. Ця мудрість здобувалася головним героєм поступово, і наприкінці нелегкого шляху його чекала нагорода. Якщо ви хочете не тільки прослідкувати за еволюцією свідомості покинутого чоловіка, а й самі ступити на шлях самопізнання та саморозвитку, вам обов’язково треба скачати й прочитати книгу “Заїр”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Заїр» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Заїр» Пауло Коельйо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заїр» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *