«Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

«Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3891 переглядів
3891 переглядів

Про книгу «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука

Книга “Зазирни у мої сни” – чергова захоплююча історія від молодого літературного генія Макса Кідрука. У цьому романі, де містика сплелася з реальністю, чітко проступають нотки психологічного трилера та вгадується манера легендарного Короля жахів Стівена Кінга з його надзвичайно тонким психологізмом.

Чи знаєте ви, звідки беруться сни? Багато наукових праць говорять нам про вплив підсвідомості, проте достеменно дослідити цю частину людської психіки ще нікому не вдалося. Макс Кідрук заглиблюється в цю страшну таємницю – і результат виявляється шокуючим…

Теодор – дворічний хлопчик, який під час складної операції опинився на межі життя й смерті. На тридцять шість секунд у нього зупинилося серце, проте лікарі зробили майже неможливе – витягнули його з тієї прірви, звідки ніхто не повертається.

З того часу у снах Тео оселились якісь моторошні видіння, що не хотіли залишати хлопчика. Нарешті батько Тео Мирон Белінський зрозумів, що два роки потому його син повернувся з того світу не один – до нього причепилася якась страшна примара, що заважає нормально жити йому та його оточенню.

Щоб розібратися у нічних кошмарах хлопчика та причинах його дивної поведінки, Мирон звертається по допомогу до найкваліфікованіших американських спеціалістів з нейропсихології, які можуть проникати всередину сновидінь. Якби він знав, до яких жахливих наслідків призведуть його спроби увірватися до потойбічної реальності…

Книга “Зазирни у мої сни” вражає надзвичайною атмосферністю та постійним очікуванням чогось жахливого. Макс Кідрук майстерно втягує читача в самісіньке пекло і раптово приголомшує його несподіваною драматичною кінцівкою. Починаючи читати твір, одразу розумієш, що відбудеться далі, проте навіть гадки не маєш, як саме це може статися.

Роман “Зазирни у мої сни” лякає не тільки містичними жахами, а й нашою реальністю, де від помилок, байдужості та необдуманих вчинків батьків страждають їхні діти. Якщо ви хочете провести час у вирі найбурхливіших емоцій, радимо скачати й прочитати цю яскраву й глибоку книгу, сюжет якої ніби оживає перед очима.

Цитати з книги «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука

Не втримуй у серці те, для чого там немає місця.

Метелик, який обсмалив краєчки крил, нізащо не наблизиться до вогнища вдруге. Собака, який зірвався у прірву та, прокотившись три десятки метрів, дивом уцілів, обходитиме провалля стороною. І тільки людина, обпікшись, уперто мчить на вогонь, стрибає у безодню, вірячи, що колись обов'язково дотягнеться до омріяного тепла чи злетить у вільне від хмар небо.

Важко називати любов'ю те, що спустошує й калічить.

Лайно припливає саме, а по перли пірнати треба!

Скачати безкоштово книгу «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *