«Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райан Холідей

«Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райан Холідей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
165 переглядів
165 переглядів

Про книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райан Холідея

Сучасне життя – надскладне, оскільки шалений ритм вносить свої корективи. І це дійсно так, але частково, бо життя у всі часи було надзвичайно складним, часто не піддаючись контролю через дію зовнішніх факторів.

Звичайно, можна скільки завгодно клясти долю, але суті справи це не змінить, тому наполегливо рекомендуємо вам, дорогі читачі, видихнути, взяти себе в руки та скачати книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райана Холідея, яка доступна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор навчить вас тримати під контролем якщо не саму ситуацію, то своє ставлення до неї. А це ключ від багатьох дверей, тому що той, хто опанує сам себе, зможе опанувати увесь світ. Принаймні, відтепер труднощі ви більше не будете сприймати як щось катастрофічне, і нарешті навчитеся проживати це життя, сприймаючи його таким, яким воно є насправді.

Відкрити для себе можливість перенаправляти енергію можна, якщо почати читати онлайн книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райана Холідея, перекладену українською мовою. Отже, вчимося відпускати те, чого змінити не можемо, і переключатися в напрямку, де наші дії спроможні перевернути світ.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райан Холідея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *