«Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раян Голідей, Стівен Генсільман

«Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раян Голідей, Стівен Генсільман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9804 переглядів
9804 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раяна Голідея, Стівена Генсільмана (анотація)

Сучасне життя – надскладне, оскільки шалений ритм вносить свої корективи. І це дійсно так, але частково, бо життя у всі часи було надзвичайно складним, часто не піддаючись контролю через дію зовнішніх факторів.

Звичайно, можна скільки завгодно клясти долю, але суті справи це не змінить, тому наполегливо рекомендуємо вам, дорогі читачі, видихнути, взяти себе в руки та скачати книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райана Холідея, яка доступна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор навчить вас тримати під контролем якщо не саму ситуацію, то своє ставлення до неї. А це ключ від багатьох дверей, тому що той, хто опанує сам себе, зможе опанувати увесь світ. Принаймні, відтепер труднощі ви більше не будете сприймати як щось катастрофічне, і нарешті навчитеся проживати це життя, сприймаючи його таким, яким воно є насправді.

Відкрити для себе можливість перенаправляти енергію можна, якщо почати читати онлайн книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Райана Холідея, перекладену українською мовою. Отже, вчимося відпускати те, чого змінити не можемо, і переключатися в напрямку, де наші дії спроможні перевернути світ.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раяна Голідея, Стівена Генсільмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раяна Голідея, Стівена Генсільмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раяна Голідея, Стівена Генсільмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем» Раяна Голідея, Стівена Генсільмана

2 відповіді до “Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем”

  1. Люба Люба сказав:

    Я завжди була нуу дуже емоційною людиною, а інколи в житті це реально заважає. Завдяки книзі “Зберігайте спокій” я зберегла себе та отримала гармонію, якої мені так не вистачало. Рекомендую.

  2. Катерина Катерина сказав:

    Останнім часом я вся на нервах, звичайно я шукала методи заспокоїти себе, хоч і розуміла, що чарівної пігулки не існує. Але я знайшла дещо краще, книгу «Зберігайте спокій». Це не нудні поради по типу “заспокойся, все пройде”, це влучні рекомендації на кожен день. Раджу скачати та тримати при собі, щоб вчасно допомогти своєму організм впоратись зі стресом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *