«Збудуй міцну сім’ю. Покрокова інструкція» Гері Чепмен, Шеннон Уорен

«Збудуй міцну сім’ю. Покрокова інструкція» Гері Чепмен, Шеннон Уорен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1308 переглядів
1308 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Збудуй міцну сім’ю. Покрокова інструкція» Гері Чепмена, Шеннона Уорена (анотація)

Ґері Чепмен — консультант із питань сімейних стосунків, доктор філософії, автор бестселерів “5 мов кохання”, що вийшов загальним накладом близько 5 млн. примірників, “5 мов вдячності у професійних стосунках” та інших книг, які змінили життя багатьох людей. У новій книзі “Зроби сам!” Ґері Чепмен та професор Шеннон Ворен порівнюють розбудову стосунків зі спорудженням будинку та облаштуванням домівки. Якщо дім зруйновано, ви можете відбудувати й оновити його, знову зробивши затишним і теплим. Те саме можна вчинити і з сімейними стосунками. Кожен із 12 розділів містить просту ідею, пояснює її за допомогою метафори благоустрою будинку та показує, як ці знання застосовувати у сімейному житті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Збудуй міцну сім’ю. Покрокова інструкція» Гері Чепмена, Шеннона Уорена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Збудуй міцну сім’ю. Покрокова інструкція» Гері Чепмена, Шеннона Уорена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *