«Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс

«Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8435 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс (анотація)

Якщо ви нічого не знаєте про аюрведу, але прагнете змінити своє життя – зверніться до Кеті Сілкокс. Вона пройшла власний шлях удосконалення та знає все про труднощі перевтілення, пошук життєвого балансу і зміцнення жіночого здоров’я. Журнал Origin включив її до списку «70 йогів, які змінили світ».

Аюрведа нагадує стильний аксесуар, без якого не обійтися жодній сучасній жінці, яка прагне бути здоровою, щасливою та сексуальною. Дієві методики та вправи, античні практики й медитації з пробудження життєвої енергії, поради щодо харчування і ритуалів догляду за тілом стануть секретом тривалої молодості та блиску в очах.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» Кеті Сілкокс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *