«Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастин Сонненбург, Еріка Сонненбург

«Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастин Сонненбург, Еріка Сонненбург

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
114 переглядів
114 переглядів

Про книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастина Сонненбурга, Еріки Сонненбург

Останнім часом можна часто почути фразу – «ми те, що ми їмо». І це дійсно так. Але це все теорія, тоді як на практиці далеко не кожна людина знає, у якому напрямку рухатися, щоб бути здоровою внутрішньо, зовнішньо і енергетично.

Ви хочете дізнатися, як через правильне харчування керувати емоціями, здоров’ям і… життям? Якщо скачати книгу, написану фахівцями стенфордської Медичної школи, Джастином Сонненбургом та Ерікою Сонненбург, «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я», то можна отримати відповіді на всі ці та багато інших питань, причому цілковито безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), та ще й у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

І це ще не все, адже якщо ви будете читати онлайн книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастина Сонненбурга, Еріки Сонненбург українською мовою, то ви зрозумієте, як насправді працює ваш організм і зможете контролювати процеси травлення і засвоєння їжі. Все це посприяє формуванню здорової мікрофлори кишечника, особливо якщо приходилося приймати антибіотики.

Практичні рекомендації допоможуть кожному знайти правильний шлях до здорового та красивого себе. Рецепти тут настільки збалансовані, що ви зможете не лише смачно та легко харчуватися і втрачати зайві сантиметри, але й зміцнювати імунітет проти будь-яких захворювань.

Завантажити безкоштовно книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастина Сонненбурга, Еріки Сонненбург

Рекомендації

Відгуки на книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастина Сонненбурга, Еріки Сонненбург

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *