«Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастін Зонненбург, Еріка Сонненбург

«Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастін Зонненбург, Еріка Сонненбург

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2531 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга, Еріки Сонненбург (анотація)

Останнім часом можна часто почути фразу – «ми те, що ми їмо». І це дійсно так. Але це все теорія, тоді як на практиці далеко не кожна людина знає, у якому напрямку рухатися, щоб бути здоровою внутрішньо, зовнішньо і енергетично.

Ви хочете дізнатися, як через правильне харчування керувати емоціями, здоров’ям і… життям? Якщо скачати книгу, написану фахівцями стенфордської Медичної школи, Джастином Сонненбургом та Ерікою Сонненбург, «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я», то можна отримати відповіді на всі ці та багато інших питань, причому цілковито безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), та ще й у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

І це ще не все, адже якщо ви будете читати онлайн книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастина Сонненбурга, Еріки Сонненбург українською мовою, то ви зрозумієте, як насправді працює ваш організм і зможете контролювати процеси травлення і засвоєння їжі. Все це посприяє формуванню здорової мікрофлори кишечника, особливо якщо приходилося приймати антибіотики.

Практичні рекомендації допоможуть кожному знайти правильний шлях до здорового та красивого себе. Рецепти тут настільки збалансовані, що ви зможете не лише смачно та легко харчуватися і втрачати зайві сантиметри, але й зміцнювати імунітет проти будь-яких захворювань.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга, Еріки Сонненбург українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга, Еріки Сонненбург українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга, Еріки Сонненбург

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *