«Зелена, 19» Марк Лівін

«Зелена, 19» Марк Лівін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
173 переглядів
173 переглядів

Про книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна

Марк Лівін – один з небагатьох сучасних українських письменників, який може похизуватися солідним художнім здобутком у прозовому жанрі. Твори Марка Лівіна самобутні й неперевершені. Недарма деякі з них принесли автору чимало нагород, у тому числі премію «Мікроінфлюенсер 2021 року» та лауреатство у «Коронації слова».

Письменник здебільшого працює у жанрі оповідання і усі його твори заслуговують уваги. Читати онлайн книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна українською мовою можна починати з будь-якого з творів, що увійшли до збірки. «Бабине літо», «Рікі та дороги», «Уяви, що тут бузок», «Стриж чорний» – кожен з перелічених однозначно заслуговує читацької уваги.

Основний мотив усіх творів збірки – сум дорослого за дитячими відчуттями. Чоловік, повертаючись до домівки дитинства, намагається відновити у свідомості колишні почуття. І допомагають йому в цьому запахи, звуки, дотики речей. Тонким психологізмом пройняті усі оповідання збірки і не лишають байдужим жодного дорослого. Тому вони неодноразово були відмічені на «Коронації слова» та увійшли до престижного міжнародного каталогу IBBY.

Якщо вам до вподоби психологічна проза, що викликає світлі почуття, то, безперечно, варто скачати книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у наступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *