«Зелена, 19» Марк Лівін

«Зелена, 19» Марк Лівін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2043 переглядів
2043 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зелена, 19» Марка Лівіна (анотація)

Марк Лівін – один з небагатьох сучасних українських письменників, який може похизуватися солідним художнім здобутком у прозовому жанрі. Твори Марка Лівіна самобутні й неперевершені. Недарма деякі з них принесли автору чимало нагород, у тому числі премію «Мікроінфлюенсер 2021 року» та лауреатство у «Коронації слова».

Письменник здебільшого працює у жанрі оповідання і усі його твори заслуговують уваги. Читати онлайн книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна українською мовою можна починати з будь-якого з творів, що увійшли до збірки. «Бабине літо», «Рікі та дороги», «Уяви, що тут бузок», «Стриж чорний» – кожен з перелічених однозначно заслуговує читацької уваги.

Основний мотив усіх творів збірки – сум дорослого за дитячими відчуттями. Чоловік, повертаючись до домівки дитинства, намагається відновити у свідомості колишні почуття. І допомагають йому в цьому запахи, звуки, дотики речей. Тонким психологізмом пройняті усі оповідання збірки і не лишають байдужим жодного дорослого. Тому вони неодноразово були відмічені на «Коронації слова» та увійшли до престижного міжнародного каталогу IBBY.

Якщо вам до вподоби психологічна проза, що викликає світлі почуття, то, безперечно, варто скачати книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у наступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зелена, 19» Марка Лівіна

Одна відповідь до “Зелена, 19”

  1. Зарина Зарина сказав:

    Ой, невже я знайшла книжку яка повертає мене до бабусі в село, у дитинство яке пройшло так швидко. “Зелена, 19” нууу дуже приємна, з нею хочеться провести як можна більше часу. Звичайно раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *