«Зелена миля» Стівен Кінг

«Зелена миля» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Зелена миля» Стивена Кинга

“Зелена миля” – це твір, який кидає читача у вир емоцій, це книга, сповнена болю, який затискає серце та не відпускає його ще довгий час після її прочитання. Геніальний Стівен Кінг і не може інакше – він настільки тонко відчує людську душу та розкриває характери персонажів, що відчуваєш їхнє торкання до своєї руки й душі.

Разом зі своїми героями авто відправляє читача в жахливе місце – ізолятор смертників, яка отримала назву “Зелена миля” через підлогу зеленого кольору на шляху до електричного стільця. Кінгу вдалося яскраво показати психологію людей, що чекають на смерть, та розкрити особливості кожного з них. Саме тут, за крок до смерті, можна побачити справжнє обличчя людини, яке іноді виявляється дуже несподіваним. Хіба не дивно, що безжалісний вбивця та насильник Делакруа так зворушливо піклувався про маленьке мишеня, що раптово з’явилося в камері?

Охоронці та працівники тюрми протиставляються ув’язненим, проте Кінг зачіпає гостру соціальну проблему – чи потрібна смертна кара в суспільстві? Адже деякі люди, які завжди будуть вільними та безкарними завдяки своїм зв’язкам та грошам, набагато жорстокіші за нещасних в’язнів.

З усіх героїв книги “Зелена миля” особливо виділяється Джон Коффі – чорношкірий кремезний чолов’яга, який вражає своєю чутливістю, добротою та безпорадністю. Він був створений не для такої жорстокої реальності, проте його намагання змінити її привели до камери смертників.

Він помилково потрапив до “Зеленої мілі” за звинуваченням у зґвалтуванні білих дівчат-близнючок. Через колір шкіри ніхто не хотів заступатися за нього та перевіряти його вину. Коффі дуже глибоко переживає страждання інших та відчуває вселенський біль. Він наділений Божим даром – вміє зцілювати навіть смертельно хворих. Чи врятує йому це життя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати роман до кінця.

У книзі “Зелена миля” Стівен Кінг зачіпає велику кількість соціальних і моральних проблем. Автор наштовхує на страшне питання – чи може смерть виявитися ліпшою за таке життя, сповнене болем та несправедливістю? Якщо ви хочете отримати потужний поштовх до глибоких філософських роздумів і зробити переоцінку життєвих цінностей, вам обов’язково треба скачати й прочитати цей геніальний твір.

Обережно! Ненормативна лексика!

Завантажити безкоштовно книгу «Зелена миля» Стивена Кинга

Завантажити книгу «Зелена миля» у форматі:

Рекомендації

Її
Її Сергій Мисько
Осина фабрика
Осина фабрика Ієн М. Бенкс
Серпень
Серпень Володимир Худенко
Примари Пустомитського болота
Примари Пустомитського б... Василь Тибель

Відгуки на книгу «Зелена миля» Стивена Кинга