«Зелена миля» Стівен Кінг

«Зелена миля» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18780 переглядів
18780 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зелена миля» Стівена Кінга (анотація)

“Зелена миля” – це твір, який кидає читача у вир емоцій, це книга, сповнена болю, який затискає серце та не відпускає його ще довгий час після її прочитання. Геніальний Стівен Кінг і не може інакше – він настільки тонко відчує людську душу та розкриває характери персонажів, що відчуваєш їхнє торкання до своєї руки й душі.

Разом зі своїми героями авто відправляє читача в жахливе місце – ізолятор смертників, яка отримала назву “Зелена миля” через підлогу зеленого кольору на шляху до електричного стільця. Кінгу вдалося яскраво показати психологію людей, що чекають на смерть, та розкрити особливості кожного з них. Саме тут, за крок до смерті, можна побачити справжнє обличчя людини, яке іноді виявляється дуже несподіваним. Хіба не дивно, що безжалісний вбивця та насильник Делакруа так зворушливо піклувався про маленьке мишеня, що раптово з’явилося в камері?

Охоронці та працівники тюрми протиставляються ув’язненим, проте Кінг зачіпає гостру соціальну проблему – чи потрібна смертна кара в суспільстві? Адже деякі люди, які завжди будуть вільними та безкарними завдяки своїм зв’язкам та грошам, набагато жорстокіші за нещасних в’язнів.

З усіх героїв книги “Зелена миля” особливо виділяється Джон Коффі – чорношкірий кремезний чолов’яга, який вражає своєю чутливістю, добротою та безпорадністю. Він був створений не для такої жорстокої реальності, проте його намагання змінити її привели до камери смертників.

Він помилково потрапив до “Зеленої мілі” за звинуваченням у зґвалтуванні білих дівчат-близнючок. Через колір шкіри ніхто не хотів заступатися за нього та перевіряти його вину. Коффі дуже глибоко переживає страждання інших та відчуває вселенський біль. Він наділений Божим даром – вміє зцілювати навіть смертельно хворих. Чи врятує йому це життя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати роман до кінця.

У книзі “Зелена миля” Стівен Кінг зачіпає велику кількість соціальних і моральних проблем. Автор наштовхує на страшне питання – чи може смерть виявитися ліпшою за таке життя, сповнене болем та несправедливістю? Якщо ви хочете отримати потужний поштовх до глибоких філософських роздумів і зробити переоцінку життєвих цінностей, вам обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн геніальну книгу “Зелена миля”.

Обережно! Ненормативна лексика!

Слухати аудіокнигу «Зелена миля» Стівен Кінг онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зелена миля» Стівена Кінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зелена миля» Стівена Кінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зелена миля» Стівена Кінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зелена миля» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Зелена миля”

  1. Володимир Володимир сказав:

    Книга «Зелена миля» Стівена Кінга — це світовий шедевр. Насправді раніше таких книг я не читав. Мені вперше стало цікаво побачити світ очима протилежних людей: грішника та праведника. Я навіть уявити не міг наскільки світи цих людей відрізняються один від одного. Ця книга дала мені можливість навчитися краще розбиратися в людях та їх вчинках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *