«Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек

«Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
142 переглядів
142 переглядів

Короткий зміст книги «Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек (анотація)

У ваших руках практичний посібник із зеленого чаклунства, який допоможе встановити або посилити зв’язок із рослинами, квітами та камінням. Бо що більше ви віддаєте землі, то більше від неї натомість отримуєте. І вам не треба відмовлятися від своїх принципів і вподобань: віри в науку, медицину, Бога, життя у великому місті чи ділового костюма. Магія — це природна енергія уяви, натхнення та інтуїції, яка живить ваші мрії та прагнення. Тож ваше завдання — навчитися використовувати цю енергію собі на користь. Вам знадобляться кілька перевірених відьомською спільнотою заклинань, кристали, нескладні інструменти та трішки допитливості. І пам’ятайте: будь-хто може стати зеленою відьмою або зеленим відьмаком.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зелене чаклунство. Як відкрити для себе магію квітів, трав, дерев, кристалів тощо» Пейдж Вандербек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *