«Зелене світло» Метью Макконагі

«Зелене світло» Метью Макконагі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10206 переглядів
10206 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зелене світло» Метью Макконагі (анотація)

Цього чоловіка весь світ знає як відмінного голлівудського актора, та мало хто здогадувався, що він може стати ще й письменником. А тепер можна точно сказати, що ви, коли будете читати онлайн книгу «Зелене світло» Меттью Макконахі українською мовою побачите його з нового боку, бо у цій автобіографії він розкриває свою душу і ділиться уроками, які дало йому життя.

Основою для твору стали особисті щоденники, які артист вів не один десяток років. Він просто для себе записував якісь спостереження за навколишніми подіями і за власними реакціями на них.

А оскільки любов публіки він встиг завоювати давно, то й бажаючих почитати книжку його авторства було дуже багато ще до того, як вона вийшла друком. Макконахі впевнений, що навіть невдачі можуть бути людині корисними, якщо вміти правильно їх сприймати і робити висновки.

Як залишатись справедливим у світі, де так багато несправедливості? Як продовжувати любити людей, коли вони можуть робити погані вчинки? Як радіти більше, а страждати менше?

Актор для себе знайшов відповіді, а тепер і у вас є можливість скачати книгу «Зелене світло» Меттью Макконахі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і дізнатись його секрети щасливого і успішного життя у злагоді з собою і світом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зелене світло» Метью Макконагі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зелене світло» Метью Макконагі

2 відповіді до “Зелене світло”

  1. Володимир Володимир сказав:

    А де тут можна закачати?

  2. Володимир Володимир сказав:

    кул

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *