«Земля загублених» Катерина Калитко

«Земля загублених» Катерина Калитко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Земля загублених» Катерина Калитко

Книга «Земля загублених» (її повна назва – «Земля загублених, або Маленькі страшні казки») – низка пронизливих історій про людей, яких наш світ викинув на своє узбіччя. Катерина Калитко присвятила цю збірку проблемі, про яку хоч раз замислювався кожен – куди подітися людям, яких не приймає наше складне і несправедливе життя? До її Землі загублених, що знаходиться в площині альтернативної географії, запрошуються всі хто відчуває себе помилкою в цьому світі. Цей дивний острів, оточений водою, доступний лише тим, хто дійсно потребує допомоги й прихистку. Тільки тут вони можуть знайти однодумців, відчути, що їх розуміють, бути самими собою…

Книга складається з дев’яти історій з різними персонажами. На її сторінках трапляються і нещасні з психологічними травмами, і жертви війни, і принижені, і покинуті, і ті, хто ще не визначився зі своєю гендерною належністю. Усі ці розповіді об’єднує одне – самотність, що міцно стискає кожного з героїв у своїх залізних обіймах.

Кожне оповідання зачіпає найглибші струни душі, і коли ви завершите читати онлайн цю надзвичайну збірку, ви самі опинитеся по той бік нашого світу, відчуваючи, що тільки там панує щирість, милосердя та відкритість, тільки ті люди є справжніми й емоційно живими.

Збірник «Земля загублених» зачаровує співочою та лагідною мовою, що нагадує шелест морських хвиль. З одного боку, ця книга заспокоює та налаштовує на обмірковування моральних, соціальних та психологічних проблем, дарує надію на щасливе життя людям, які є не такими, як усі.

З іншого боку, оповідання створюють атмосферу депресії та напруження, розкриваючи внутрішній світ головних персонажів. Варто звернути увагу на влучні афоризми та роздуми авторки щодо головних життєвих цінностей – вони є віддзеркаленням власних страхів і переживань, болю та сумнівів.

Якщо ви шукаєте глибокий і проникливий твір з відвертими зізнаннями та описом нашого життя без прикрас, рекомендуємо скачати «Земля загублених» Катерини Калитко. Електронні матеріали нашого сайту розміщуються у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усім бажаючим надається можливість отримати цю збірку безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг
Воно
Воно Стівен Кінг
Війни Міллігана
Війни Міллігана Деніел Кіз
Крейдяна Людина
Крейдяна Людина С. Дж. Тюдор

Відгуки на книгу «Земля загублених» Катерина Калитко