«Земля загублених» Катерина Калитко

«Земля загублених» Катерина Калитко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1180 переглядів
1180 переглядів

Про книгу «Земля загублених» Катерина Калитко

Книга «Земля загублених» (її повна назва – «Земля загублених, або Маленькі страшні казки») – низка пронизливих історій про людей, яких наш світ викинув на своє узбіччя. Катерина Калитко присвятила цю збірку проблемі, про яку хоч раз замислювався кожен – куди подітися людям, яких не приймає наше складне і несправедливе життя? До її Землі загублених, що знаходиться в площині альтернативної географії, запрошуються всі хто відчуває себе помилкою в цьому світі. Цей дивний острів, оточений водою, доступний лише тим, хто дійсно потребує допомоги й прихистку. Тільки тут вони можуть знайти однодумців, відчути, що їх розуміють, бути самими собою…

Книга складається з дев’яти історій з різними персонажами. На її сторінках трапляються і нещасні з психологічними травмами, і жертви війни, і принижені, і покинуті, і ті, хто ще не визначився зі своєю гендерною належністю. Усі ці розповіді об’єднує одне – самотність, що міцно стискає кожного з героїв у своїх залізних обіймах.

Кожне оповідання зачіпає найглибші струни душі, і коли ви завершите читати онлайн цю надзвичайну збірку, ви самі опинитеся по той бік нашого світу, відчуваючи, що тільки там панує щирість, милосердя та відкритість, тільки ті люди є справжніми й емоційно живими.

Збірник «Земля загублених» зачаровує співочою та лагідною мовою, що нагадує шелест морських хвиль. З одного боку, ця книга заспокоює та налаштовує на обмірковування моральних, соціальних та психологічних проблем, дарує надію на щасливе життя людям, які є не такими, як усі.

З іншого боку, оповідання створюють атмосферу депресії та напруження, розкриваючи внутрішній світ головних персонажів. Варто звернути увагу на влучні афоризми та роздуми авторки щодо головних життєвих цінностей – вони є віддзеркаленням власних страхів і переживань, болю та сумнівів.

Якщо ви шукаєте глибокий і проникливий твір з відвертими зізнаннями та описом нашого життя без прикрас, рекомендуємо скачати «Земля загублених» Катерини Калитко. Електронні матеріали нашого сайту розміщуються у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усім бажаючим надається можливість отримати цю збірку безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Земля загублених» Катерина Калитко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *