«Земля» Ольга Кобилянська

«Земля» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5186 переглядів
5186 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Земля» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Земля» (збірник) – справжня візитна картка української письменниці Ольги Кобилянської, і центральним твором у збірці є однойменна повість. Письменниця з притаманним їй психологізмом, внутрішніми переживаннями та атмосферністю показує життя й турботи селянства.

З перших сторінок твору перед читачем розкриваються двері до сімейного вогнища Івоніки, Марійки та їхніх синів – Михайла і Сави. І хоч у повісті вистачає головних і другорядних героїв, ключове місце тут посідає земля – саме навколо неї відбуваються різні події, вона є джерелом щастя, смутку і навіть зіпсованих доль та обірваних життів.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської українською мовою, ви побачите, наскільки важливою для селянства була земля-годувальниця. Проте вона вимагає своїх жертв, часу, тяжкої праці. Письменниця закликає читача визначити, де саме проходить та грань, що відділяє турботливе ставлення до землі та фанатичне прагнення до збагачення.

Ця багатошарова повість зачіпає соціальні, моральні та філософські питання, актуальні і сьогодні. Окрім повісті «Земля», до збірки включено ще два оповідання, що розкривають тематику єднання людини й природи, непростої жіночої долі.

Пропонуємо скачати книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який з наступних форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Земля» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Земля» Ольги Кобилянської

Мабуть, ні одна дівчина на світі не вміла так любити, як вона! В її обіймах він неначе змінився. Своїми великими червоними устами пила з нього всю енергію і силу; пила його, коли лиш гляділа на нього своїми очима. І під тими поглядами, що або сміялися, або іскрами обсипували його, — м'як, ослабав і тратив усяку волю. Її сміх, голосний, короткий, уриваний сміх, виривав його з усякого надумування й поривав із собою, а слова її все підходили йому під його душевний лад.

Здавалося, ціле його єство зібралося лише в те одно почуття, в любов до неї, і стратило розуміння чого іншого. Купався і поринав у тім чутті. Відчував її в собі, мов життя, і ані через думку не переходило йому розлучатися з нею.

Оба гляділи в будуще життя, як у ніч.

Світ для всіх. Для багачів і убогих.

Смерть одна робить, що сама хоче, і має велику силу проти нас.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Земля» Ольги Кобилянської

Одна відповідь до “Земля”

  1. Валентина Валентина сказав:

    “Земля” для мене не просто збірник, з ним познайомила мене багато років тому бабуся. Вона завжди казала, що в ньому можна знайти відповідь на будь яке питання, або просто відпочити. Вважаю його повинен прочитати кожен, хто хоче знати більше про своє коріння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *