«Земля (збірник)» Ольга Кобилянська

«Земля (збірник)» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2788 переглядів
2788 переглядів

Короткий зміст книги «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Земля» (збірник) – справжня візитна картка української письменниці Ольги Кобилянської, і центральним твором у збірці є однойменна повість. Письменниця з притаманним їй психологізмом, внутрішніми переживаннями та атмосферністю показує життя й турботи селянства.

З перших сторінок твору перед читачем розкриваються двері до сімейного вогнища Івоніки, Марійки та їхніх синів – Михайла і Сави. І хоч у повісті вистачає головних і другорядних героїв, ключове місце тут посідає земля – саме навколо неї відбуваються різні події, вона є джерелом щастя, смутку і навіть зіпсованих доль та обірваних життів.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської українською мовою, ви побачите, наскільки важливою для селянства була земля-годувальниця. Проте вона вимагає своїх жертв, часу, тяжкої праці. Письменниця закликає читача визначити, де саме проходить та грань, що відділяє турботливе ставлення до землі та фанатичне прагнення до збагачення.

Ця багатошарова повість зачіпає соціальні, моральні та філософські питання, актуальні і сьогодні. Окрім повісті «Земля», до збірки включено ще два оповідання, що розкривають тематику єднання людини й природи, непростої жіночої долі.

Пропонуємо скачати книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який з наступних форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Оба гляділи в будуще життя, як у ніч.

Світ для всіх. Для багачів і убогих.

Смерть одна робить, що сама хоче, і має велику силу проти нас.

А що має бджола – як каже тато – з того, що мед збирає? А що має земля з того, що родить і нас годує? А що мають тато і мама з того, що мають нас і годують? Що, питаюся? Так уже бог дав, і так мусить бути!

Скачати безкоштово книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *