«Земля (збірник)» Ольга Кобилянська

«Земля (збірник)» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1589 переглядів
1589 переглядів

Про книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Книга «Земля» (збірник) – справжня візитна картка української письменниці Ольги Кобилянської, і центральним твором у збірці є однойменна повість. Письменниця з притаманним їй психологізмом, внутрішніми переживаннями та атмосферністю показує життя й турботи селянства.

З перших сторінок твору перед читачем розкриваються двері до сімейного вогнища Івоніки, Марійки та їхніх синів – Михайла і Сави. І хоч у повісті вистачає головних і другорядних героїв, ключове місце тут посідає земля – саме навколо неї відбуваються різні події, вона є джерелом щастя, смутку і навіть зіпсованих доль та обірваних життів.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської українською мовою, ви побачите, наскільки важливою для селянства була земля-годувальниця. Проте вона вимагає своїх жертв, часу, тяжкої праці. Письменниця закликає читача визначити, де саме проходить та грань, що відділяє турботливе ставлення до землі та фанатичне прагнення до збагачення.

Ця багатошарова повість зачіпає соціальні, моральні та філософські питання, актуальні і сьогодні. Окрім повісті «Земля», до збірки включено ще два оповідання, що розкривають тематику єднання людини й природи, непростої жіночої долі.

Пропонуємо скачати книгу «Земля» (збірник) Ольги Кобилянської на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який з наступних форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Світ для всіх. Для багачів і убогих.

Смерть одна робить, що сама хоче, і має велику силу проти нас.

А що має бджола – як каже тато – з того, що мед збирає? А що має земля з того, що родить і нас годує? А що мають тато і мама з того, що мають нас і годують? Що, питаюся? Так уже бог дав, і так мусить бути!

Що чоловік без жіночих рук?

Глина.

Завантажити безкоштовно книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Земля (збірник)» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *