«Згуба» Панас Мирний

«Згуба» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
803 переглядів
803 переглядів

Про книгу «Згуба» Панаса Мирного

Тяжка доля жінки – одна із головних тем українських творів 19 та початку 20 століть. Ось і в книзі «Згуба» показана нелегка доля жінок. На прикладі кріпацької вдови, її дочки, куховарки та інших.

Важко уявити, але ще якихось 100 років тому жінку, як людину взагалі ніхто не сприймав, якщо у неї не було чоловіка. Тільки вийшовши заміж жінка починала мати якусь вагу у суспільстві. Хоча і працювала нарівні з чоловіком, і дітей встигала глядіти, по господарству поратись. Але не дай Боже тобі не знайти чоловіка, або втратити його, або, який жах, народити безбатченка! Все. Можна одразу йти топитись, бо життя не буде, а буде нужда, насмішки і презирство.

Радимо читати онлайн книгу «Згуба» Панаса Мирного українською мовою. Написана вона у вигляді п’єси. Дійові особи – прості люди, серед яких 45-річна вдова, її діти, представники прислуги, молодий панич та інші.

Розпочинається п’єса з того, що Фенька-горнична та Палажка-куховарка розмовляють про тихе життя на їхній вулиці та про своїх господарів. Фенька незадоволена існуючим складом речей, вона ще молода і прагне веселощів та розваг. Під час жіночої розмови починають проявлятися деякі цікаві факти з життя їх спільних знайомих…

Радимо скачати книгу «Згуба» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Затишним вечором читати таку літературу – чисте задоволення.

Завантажити безкоштовно книгу «Згуба» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Згуба» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *