«Згуба» Панас Мирний

«Згуба» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2244 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Згуба» Панаса Мирного (анотація)

Тяжка доля жінки – одна із головних тем українських творів 19 та початку 20 століть. Ось і в книзі «Згуба» показана нелегка доля жінок. На прикладі кріпацької вдови, її дочки, куховарки та інших.

Важко уявити, але ще якихось 100 років тому жінку, як людину взагалі ніхто не сприймав, якщо у неї не було чоловіка. Тільки вийшовши заміж жінка починала мати якусь вагу у суспільстві. Хоча і працювала нарівні з чоловіком, і дітей встигала глядіти, по господарству поратись. Але не дай Боже тобі не знайти чоловіка, або втратити його, або, який жах, народити безбатченка! Все. Можна одразу йти топитись, бо життя не буде, а буде нужда, насмішки і презирство.

Радимо читати онлайн книгу «Згуба» Панаса Мирного українською мовою. Написана вона у вигляді п’єси. Дійові особи – прості люди, серед яких 45-річна вдова, її діти, представники прислуги, молодий панич та інші.

Розпочинається п’єса з того, що Фенька-горнична та Палажка-куховарка розмовляють про тихе життя на їхній вулиці та про своїх господарів. Фенька незадоволена існуючим складом речей, вона ще молода і прагне веселощів та розваг. Під час жіночої розмови починають проявлятися деякі цікаві факти з життя їх спільних знайомих…

Радимо скачати книгу «Згуба» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Затишним вечором читати таку літературу – чисте задоволення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Згуба» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Згуба» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Згуба» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *