«Жага до життя (Любов до життя)» Джек Лондон

«Жага до життя (Любов до життя)» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15858 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жага до життя (Любов до життя)» Джека Лондона (анотація)

Книга «Жага до життя» або «Любов до життя» — це не тільки назва оповідання, але також і головна черта одного з героїв. У даному творі автор звертає увагу на проблему жаги до збагачення будь-якою ціною, а також протиставляє їй звичайну жагу до виживання – як людську, так і тваринну.

Розповідь показує видобувачів золота в горах Канади, які вирушили вдвох в снігові ліси, щоб добути бажаний жовтий камінь. По дорозі назад здіймається буря, сніг летить на всі боки, а навколо лише дерева. Головний герой пошкоджує ногу, а при спробі покликати товариша на допомогу розуміє — він залишився один.

Прагнучи вибратися з крижаного, дикого полону, головний герой зустрічає пораненого вовка, який, як і він, прагне лише вижити в суворих умовах. Змучена людина та така ж виснажена тварина сплітаються в останній сутичці і той звір, у якого виявиться більше сил, переможе. Якщо ви хочете дізнатись, хто ж отримає перемогу в цій дуелі, тоді починайте читати онлайн книгу «Жага до життя» Джека Лондона українською мовою. Історія показує силу людської впертості та інстинкту самозбереження, а також боротьбу, яка опускає людину від володаря природи до рівня того, кого він ще вчора мав на вечерю.

Скачати книгу «Жага до життя» Джека Лондона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Слухати аудіокнигу «Жага до життя» Джека Лондона онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жага до життя (Любов до життя)» Джека Лондона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Жага до життя (Любов до життя)» Джека Лондона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жага до життя (Любов до життя)» Джека Лондона

Одна відповідь до “Жага до життя (Любов до життя)”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    “Жага до життя” стала для мене знаковою ще в дитинстві, хоч і розуміла я її по своєму. Я вважаю її важливо почитати кожному, вона показала мені, що в будь-яких умовах потрібно мати велике бажання жити. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *