«Жага до життя» Джек Лондон

«Жага до життя» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
330 переглядів
330 переглядів

Про книгу «Жага до життя» Джека Лондона

Книга «Жага до життя» — це не тільки назва оповідання, але також і головна черта одного з героїв. У даному творі автор звертає увагу на проблему жаги до збагачення будь-якою ціною, а також протиставляє їй звичайну жагу до виживання – як людську, так і тваринну.

Розповідь показує видобувачів золота в горах Канади, які вирушили вдвох в снігові ліси, щоб добути бажаний жовтий камінь. По дорозі назад здіймається буря, сніг летить на всі боки, а навколо лише дерева. Головний герой пошкоджує ногу, а при спробі покликати товариша на допомогу розуміє — він залишився один.

Прагнучи вибратися з крижаного, дикого полону, головний герой зустрічає пораненого вовка, який, як і він, прагне лише вижити в суворих умовах. Змучена людина та така ж виснажена тварина сплітаються в останній сутичці і той звір, у якого виявиться більше сил, переможе. Якщо ви хочете дізнатись, хто ж отримає перемогу в цій дуелі, тоді починайте читати онлайн книгу «Жага до життя» Джека Лондона українською мовою. Історія показує силу людської впертості та інстинкту самозбереження, а також боротьбу, яка опускає людину від володаря природи до рівня того, кого він ще вчора мав на вечерю.

Скачати книгу «Жага до життя» Джека Лондона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жага до життя» Джека Лондона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *