«Жінка для стіни» Володимир Савович Лис

«Жінка для стіни» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2080 переглядів
2080 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жінка для стіни» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Книга «Жінка для стіни» – психологічний детектив з елементами містики від талановитого українського письменника Володимира Лиса. Починаючи читати онлайн цей твір, відразу розумієш: ти потрапив до жахливих дев’яностих років минулого століття – «розбірки» між кримінальними авторитетами, фінансові афери, контракти з топ-моделями, повне беззаконня – і це все лише верхівка айсбергу.

Чи може у бандита, який звик йти до своїх цілей крізь трупи, бути тендітна душа? Автор пропонує читачеві розібратися в цій незвичайній історії та зазирнути глибше, ніж зазвичай ми бачимо подібні випадки.

Головний герой книги потерпає від свого ж багатства – його переслідують вороги та підступні конкуренти, він постійно наражається на неприємності та знаходиться на волосинці від смерті. Його розкішний будинок виявляється тюрмою для багатьох дівчат, які заради грошей згодні на будь-які його забаганки.

І раптово з’являється вона – тиха і спокійна, без жодних амбіцій та побажань. І саме вона виявилася тією, хто скинув маску зі злодія. Своїм щирим коханням вона прагне змусити свого обранця повірити в себе та могутність почуттів. Чи зможуть чари кохання розтопити залізне серце? Поспішайте скачати «Жінка для стіни» Володимира Савовича Лиса – і ви будете здивовані, як романтична казка переплітається з жорстокою реальністю.

Роман «Жінка для стіни» тримає в напрузі з першої та останньої сторінки. Інтрига накочується на інтригу, і на перехресті кількох сюжетних ліній читач стикається з несподіваними метаморфозами. Саме містика є тією ланкою, якої не вистачає для повноти сюжету.

Помста, одкровення та бурхливі емоції, що затягують до своїх пасток читача, поєднується з містичними подіями, що уособлюють розплату за всі гріхи. Володимир Савович Лис не лише зацікавлює читачів колоритними образами, на сюжетними несподіванками – він показує модель справжнього життя, де чорне переплітається з білим, шалені успіхи можуть обертатися гірким болем, а прагнення до щастя призводить до розчарувань.

Якщо ви полюбляєте якісні драматичні історії з гармонійною рівновагою між екшеном та філософськими роздумами, ця книга вам прийдеться до вподоби. Ви знайдете її на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жінка для стіни» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка для стіни» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *