«Жiнка його мрiї» Олесь Ульяненко

«Жiнка його мрiї» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1226 переглядів
1226 переглядів

Про книгу «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко

У своїх творах Олесь Ульяненко відверто та цинічно виливає на читача весь бруд, який накопичився в сучасному суспільстві. Його праці заборонялися цензурою, проте завжди знаходили своїх шанувальників. Однією з найскандальніших його книг є роман «Жінка його мрії» – сумна оповідь про розбещення та продажність нашого соціуму. Автор не змінює своєму стилю – у творі зустрічається ненормативна лексика та відверті еротичні сцени. Це – необхідність для яскравої демонстрації тієї моральної порожнечі, що міцно вкоренилася в нашому суспільстві.

Ідея абсурду, на якій будуються сюжетні лінії творів Ульяненка, у цій книзі сягає найвищої відмітки. Збоченці, психічно хворі люди, представники сексуальних меншин, хабарники – далеко не повний список тих, які складають картину сюжету. Саме через такі образи автор передає хаотичність буття, байдужість, несправедливість і жорстокість нашого світу.

Книга «Жінка його мрії» – це мікс психологічного трилера, містики та детектива. Під час розслідування самогубства дружини військового молодий лейтенант стикається з різними проявами морального бруду. Так звана еліта вражає своєю розбещеністю, на всіх суспільних ланках процвітає корупція, яка приймає непередбачувані форми, і головний герой розуміє – щоб утриматися на плаву, в цьому житті треба всім платити тією ж монетою.

Побудова сюжету цієї історії відповідає її ідеї – роман являє собою зібрання епізодів з життя різних людей, які тим чи іншим чином пов’язані із загиблою жінкою. Неочікувані факти з життя персонажів вилазять назовні, і створюється новий лабіринт, в якому вже шукає вихід сам читач. Якщо ви вирішите скачати «Жінка його мрії» Олеся Ульяненка, вас захопить вир сплетених у дивний візерунок людських доль. Яскраві характери та шокуючі сцени не залишать байдужим жодного читача.

У нашій віртуальній бібліотеці ви можете читати онлайн цю радикальну й відверту книгу безкоштовно та без реєстрації. Для скачування твору ми пропонуємо наступні формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *