«Жiнка його мрiї» Олесь Ульяненко

«Жiнка його мрiї» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6440 переглядів
6440 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко (анотація)

У своїх творах Олесь Ульяненко відверто та цинічно виливає на читача весь бруд, який накопичився в сучасному суспільстві. Його праці заборонялися цензурою, проте завжди знаходили своїх шанувальників. Однією з найскандальніших його книг є роман «Жінка його мрії» – сумна оповідь про розбещення та продажність нашого соціуму. Автор не змінює своєму стилю – у творі зустрічається ненормативна лексика та відверті еротичні сцени. Це – необхідність для яскравої демонстрації тієї моральної порожнечі, що міцно вкоренилася в нашому суспільстві.

Ідея абсурду, на якій будуються сюжетні лінії творів Ульяненка, у цій книзі сягає найвищої відмітки. Збоченці, психічно хворі люди, представники сексуальних меншин, хабарники – далеко не повний список тих, які складають картину сюжету. Саме через такі образи автор передає хаотичність буття, байдужість, несправедливість і жорстокість нашого світу.

Книга «Жінка його мрії» – це мікс психологічного трилера, містики та детектива. Під час розслідування самогубства дружини військового молодий лейтенант стикається з різними проявами морального бруду. Так звана еліта вражає своєю розбещеністю, на всіх суспільних ланках процвітає корупція, яка приймає непередбачувані форми, і головний герой розуміє – щоб утриматися на плаву, в цьому житті треба всім платити тією ж монетою.

Побудова сюжету цієї історії відповідає її ідеї – роман являє собою зібрання епізодів з життя різних людей, які тим чи іншим чином пов’язані із загиблою жінкою. Неочікувані факти з життя персонажів вилазять назовні, і створюється новий лабіринт, в якому вже шукає вихід сам читач. Якщо ви вирішите скачати «Жінка його мрії» Олеся Ульяненка, вас захопить вир сплетених у дивний візерунок людських доль. Яскраві характери та шокуючі сцени не залишать байдужим жодного читача.

У нашій віртуальній бібліотеці ви можете читати онлайн цю радикальну й відверту книгу безкоштовно та без реєстрації. Для скачування твору ми пропонуємо наступні формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жiнка його мрiї» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *