«Жінка прагне бути коханою» Олександр Куберський

«Жінка прагне бути коханою» Олександр Куберський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1896 переглядів
1896 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жінка прагне бути коханою» Олександра Куберського (анотація)

Ця книжка – про стосунки Двох. Автор книжки – психологі сім’янин, пропонує суто чоловічий погляд на розв’язання жіночих проблем. Він щиро надає добрі поради, ділиться власними думками та наводить приклади з життя. Ця книжка вказує шлях до щастя та гармонії між чоловіком і жінкою. Цікава, незвичайна, глибока, смішна, зухвала та дуже відверта книжка. Прочитавши її, ви нарешті… …дізнаєтеся, що саме думають чоловіки про жінок; …побачите себе та свої проблеми крізь призму чоловічого мислення; …зрозумієте, як пробачити чоловікові завданий вам біль і відпустити колишні стосунки; …дізнаєтесь, як легко й безпечно знайомитися з чоловіками; …почнете розбиратися в чоловіках та розуміти їх; …навчитеся справляти незабутнє враження; …зрозумієте, у чому полягає жіноча гідність; …навчитеся будувати гармонійні, серйозні та тривалі стосунки; …відкриєте десятки секретів стосунків між чоловіками й жінками; …зможете покохати та створити щасливу сім’ю; …не будете самотніми ніколи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жінка прагне бути коханою» Олександра Куберського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка прагне бути коханою» Олександра Куберського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *